Najlepszy strzelec seniorów  

   

IV liga  

   

Najlepszy strzelec juniorów  

   

Najlepszy strzelec trampkarzy  

   

Najlepszy strzelec trampkarzy mł.  

   

Statystyki typowania  

   

Licznik  

2306530
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten Miesiąc
Razem
4876
4981
15934
101172
2306530

Twoje IP: 54.198.0.187
2017-08-16 19:34
   

Reklama  

   
Huśtawka nastrojów

Huśtawka nastrojów

W meczu otwierającym rozgrywki Drzewiarz pokonał w Skoczowie miejscowy Beskid 3:2.

Kadra seniorów

Kadra seniorów

W zakładce kadra i kadra foto można zapoznać się z profilami zawodników,którzy będą reprezentować barwy Drzewiarza w rundzie jesiennej sezonu 2017/18.

Nowy terminarz IV ligi

Nowy terminarz IV ligi

W związku z wycofaniem się z rozgrywek Concordi Knurów nastąpiła całkowita zmiana terminarza rogrywek. Nasza drużyna na początek zmierzy się z Beskidem Skoczów na wyjeździe,a mecz odbędzie się w sobotę 12 sierpnia o 17.Pełny terminarz znajduje się tutaj.

Zadanie wykonane

Zadanie wykonane

W meczu II rundy Pucharu Polski Drzewiarz wysoko pokonał na wyjeździe Przełom Kaniów 9:0.

Znamy rywala w Pucharze Polski

Znamy rywala w Pucharze Polski

W II rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bielsko-Biała,zmierzymy się z A-klasowym Przełomem Kaniów.Spotkanie odbędzie się 9 sierpnia o 17:30 w Kaniowie. Ostatni raz obie ekipy zmierzyły się ze sobą w 2015 roku,również w II rundzie PP,a górą w tym pojedynku byli jasieniczanie zwyciężając 7:0.

 • Huśtawka nastrojów

  Huśtawka nastrojów

  sobota, 12, sierpień 2017 20:06
 • Kadra seniorów

  Kadra seniorów

  piątek, 11, sierpień 2017 16:49
 • Nowy terminarz IV ligi

  Nowy terminarz IV ligi

  piątek, 11, sierpień 2017 14:47
 • Zadanie wykonane

  Zadanie wykonane

  środa, 09, sierpień 2017 20:54
 • Znamy rywala w Pucharze Polski

  Znamy rywala w Pucharze Polski

  sobota, 05, sierpień 2017 11:27
   

Start

Polubowny koniec

Szczegóły

W zamykającym sezon meczu remisujemy z LKS Czaniec 2:2.

 Ciekawy mecz z obu stron,gdzie wynik wahał się do ostatniej minuty.Wyborny początek dla gospodarzy mógł sprawić Adam Kozielski,ale jego lob z 1 minuty wylądował na pozaboiskowych drzewach.W 4 minucie większe zdycydowanie Wojtasika mogło sprawić,że wynik sprawiłby euforię w obozie gospodarzy.Dość jednak tego gdyby...Przed upływem kwadransa,konkretne niezdecydowanie w naszej defensywie wykorzystał Woźniak,który lubi kąsać jasienicką drużynę.W 25 'wyrównał Maks Wojtasik ,który po krótkim rogu po ziemi zaskoczył Kawalera.Później dwukrotnie Jastrzębski błysnął kunsztem,ratując swój zespół przed niechybną stratą bramki.

Po przerwie najpierw zaskoczyli nasi,którzy po rogu i zgraniu głową Studenckiego i wykończeniem Goli również z główki wyszli na prowadzenie.Jednak na 10 minut przed końcem rzut wolny tuż zza pola karnego wykonywali przyjezdni.Uderzenie zawodnika Czańca kapitalnie sparował do boku Jastrzębski,ale podążając za piłką sfaulował w szesnastce rywala.Paweł Kozioł wytrzymał próbę nerwów i spotkanie zakończyło się bądź co bądź sprawiedliwym podziałem punktów.

Kończymy sezon na 6 miejscu,co należy uznać za wynik dobry jeśli nie bardzo dobry.

Dziękujemy całej ekipie i widzimy się 10 lipca.

DRZEWIARZ JASIENICA-LKS CZANIEC 2:2(1:1)

0:1 Woźniak 11'

1:1 Wojtasik 25'

2:1 Gola 62'

2:2 P.Kozioł 80' (karny)

Jastrzębski-Gola(83'Szlosek),Studencki,Piela,Łoś- Wentland(76'Sekuła),Romanowicz,Kuder(85'Maj),Gajda,Wojtasik-Kozielski

Rezerwa:Michalski,Basiura

Żółta kartka: wojtasik 88'

 

 

Jak chcesz komentować musisz się zalogować.

   

Następny mecz seniorów  

   
Seniorzy - do meczu pozostało: 2 Dni
   

Następny mecz juniorów  

   

Następny mecz trampkarzy  

   

Następny mecz trampkarzy mł.  

   

Ostatni mecz seniorów  

   

Tabela trampkarzy  

   

Tabela trampkarzy mł.  

   

Galeria  

   

   

W galerii  

18.jpg
   

Reklama  

Pokoje
   
   
© Design by: HIZEL TEAM przy współpracy MKliber