• Baner

Z Pszczyną w Jasienicy

Spotkanie 14 kolejki z Iskrą Pszczyna miało być rozegrane na obiekcie w Górze,ostatecznie jednak mecz ten odbędzie się w sobotę o 15 w Jasienicy.Formalnym gospodarzem będzie drużyna przeciwnika,a mecz odbędzie się oczywiście bez udziału publiczności.

Drukuj E-mail

Trzy punkty jadą do Jasienicy

Bramka głową Szymona Królaka po efektownym dośrodkowaniu Bartka Ślosarczyka zapewniła Drzewiarzowi wyjazdowy skalp,przyczyniając się do przełamania niekorzystnej passy trzech ligowych porażek z rzędu.

Czytaj dalej

Drukuj E-mail

Żelazna defensywa zadecydowała

Grając jako gospodarze na sztucznym boisku w Ustroniu ,jasieniczanie pokonali Kuźnię 1:0,o czym zdecydowała bramka Szymona Królaka w 58 minucie oraz szczelna defensywa z golkiperem Pawłem Górą na czele.Jest to druga wygrana z rzędu w identycznych rozmiarach,dająca Drzewiarzowi czwartą pozycję.

Czytaj dalej

Drukuj E-mail

Mecz z Kuźnią w Ustroniu

W kolejnym meczu czwartoligowych rozgrywek Drzewiarz zmierzy się w sobotę z Kużnią Ustroń,a mecz odbędzie się na sztucznej murawie ustrońskiego obiektu. Formalnym gospodarzem pojedynku pozostają jasieniczanie, dodatkowo w związku z zagrożeniem epidemicznym mecz ten odbędzie się bez udziału kibiców.
 

Drukuj E-mail

Niedziela z trampkarzami i juniorami 04.10

W niedzielę ze zmiennym szczęściem swoje mecze rozgrywały dwie najstarsze drużyny młodzieżowe,mecz młodzików D2 został przełożony,natomiast spotkanie młodzików D1 z Zamkiem Grodziec nie odbyło się,bowiem rywale wycofali drużynę z rozgrywek.

Czytaj dalej

Drukuj E-mail

Więcej artykułów…

  • multi
  • auto
  • agencja
  • silniki
  • autocze