Najlepszy strzelec seniorów  

   

IV liga  

   

Najlepszy strzelec juniorów  

   

Najlepszy strzelec trampkarzy  

   

Statystyki typowania  

   

Licznik  

1997074
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten Miesiąc
Razem
2577
5682
2577
137708
1997074

Twoje IP: 54.224.77.47
2017-06-26 14:17
   

Reklama  

   
4 liga 2016/2017
Print
1 kolejka 13.08 13-08-2016 11:00 Concordia Knurów 1 : 2 Unia Racibórz
  13-08-2016 17:00 Drzewiarz Jasienica 2 : 1 Podbeskidzie II B-B
  13-08-2016 17:00 Wilki Wilcza 0 : 2 LKS Czaniec
  13-08-2016 17:00 Granica Ruptawa 5 : 0 LKS Bełk
  13-08-2016 17:00 GKS Radziechowy 2 : 0 Iskra Pszczyna
  13-08-2016 17:00 MKS Lędziny 5 : 1 Krupiński Suszec
  13-08-2016 17:00 Polonia Łaziska 2 : 3 Spójnia Landek
  14-08-2016 16:00 Orzeł Mokre 2 : 1 Szczakowianka
  14-08-2016 16:00 Beskid Skoczów 5 : 3 Gwarek Ornontowice

2 kolejka 17.08 17-08-2016 18:00 Gwarek Ornontowice 1 : 2 MKS Lędziny
  17-08-2016 18:00 Spójnia Landek 2 : 0 Orzeł Mokre
  17-08-2016 18:00 LKS Czaniec 3 : 0 Beskid Skoczów
  17-08-2016 18:00 Drzewiarz Jasienica 1 : 0 Wilki Wilcza
  17-08-2016 18:00 LKS Bełk 0 : 2 GKS Radziechowy
  17-08-2016 18:00 Podbeskidzie II B-B 0 : 1 Szczakowianka
  17-08-2016 18:00 Unia Racibórz 2 : 2 Granica Ruptawa
  17-08-2016 18:00 Krupiński Suszec 0 : 4 Concordia Knurów
  17-08-2016 18:00 Iskra Pszczyna 3 : 6 Polonia Łaziska

3 kolejka 20.08 20-08-2016 11:00 Concordia Knurów 1 : 1 Gwarek Ornontowice
  20-08-2016 17:00 MKS Lędziny 0 : 1 LKS Czaniec
  20-08-2016 17:00 Polonia Łaziska 0 : 1 LKS Bełk
  20-08-2016 17:00 Orzeł Mokre 0 : 2 Iskra Pszczyna
  20-08-2016 17:00 Wilki Wilcza 4 : 1 Podbeskidzie II B-B
  20-08-2016 17:00 Granica Ruptawa 2 : 1 Krupiński Suszec
  20-08-2016 17:00 Szczakowianka 0 : 2 Spójnia Landek
  20-08-2016 17:00 GKS Radziechowy 6 : 1 Unia Racibórz
  21-08-2016 16:00 Beskid Skoczów 0 : 1 Drzewiarz Jasienica

4 kolejka 27.08 27-08-2016 11:00 Spójnia Landek 0 : 0 Podbeskidzie II B-B
  27-08-2016 17:00 LKS Bełk 3 : 0 Orzeł Mokre
  27-08-2016 17:00 Drzewiarz Jasienica 2 : 1 MKS Lędziny
  27-08-2016 17:00 Polonia Łaziska 0 : 0 Unia Racibórz
  27-08-2016 17:00 Krupiński Suszec 1 : 7 GKS Radziechowy
  27-08-2016 17:00 Wilki Wilcza 5 : 0 Beskid Skoczów
  27-08-2016 17:00 Gwarek Ornontowice 4 : 0 Granica Ruptawa
  27-08-2016 17:00 Iskra Pszczyna 1 : 2 Szczakowianka
  27-08-2016 17:00 LKS Czaniec 2 : 1 Concordia Knurów

5 kolejka 31.08 31-08-2016 17:30 Concordia Knurów 0 : 3 Drzewiarz Jasienica
  31-08-2016 17:30 Orzeł Mokre 0 : 3 Unia Racibórz
  31-08-2016 17:30 Granica Ruptawa 1 : 3 LKS Czaniec
  31-08-2016 17:30 Szczakowianka 1 : 3 LKS Bełk
  31-08-2016 17:30 Spójnia Landek 0 : 0 Iskra Pszczyna
  31-08-2016 17:30 Beskid Skoczów 1 : 0 Podbeskidzie II B-B
  31-08-2016 17:30 GKS Radziechowy 0 : 1 Gwarek Ornontowice
  31-08-2016 17:30 MKS Lędziny 3 : 1 Wilki Wilcza
  31-08-2016 17:30 Polonia Łaziska 3 : 1 Krupiński Suszec

6 kolejka 03.09 03-09-2016 16:00 Unia Racibórz 1 : 1 Szczakowianka
  03-09-2016 16:00 Drzewiarz Jasienica 4 : 0 Granica Ruptawa
  03-09-2016 16:00 Krupiński Suszec 0 : 0 Orzeł Mokre
  03-09-2016 16:00 Wilki Wilcza 1 : 3 Concordia Knurów
  03-09-2016 16:00 Gwarek Ornontowice 1 : 3 Polonia Łaziska
  03-09-2016 16:00 Beskid Skoczów 0 : 0 MKS Lędziny
  03-09-2016 16:00 Iskra Pszczyna 0 : 2 Podbeskidzie II B-B
  03-09-2016 16:00 LKS Bełk 2 : 0 Spójnia Landek
  03-09-2016 16:00 LKS Czaniec 0 : 3 GKS Radziechowy

7 kolejka 10.09 10-09-2016 11:00 Concordia Knurów 1 : 3 Beskid Skoczów
  10-09-2016 15:00 Podbeskidzie II B-B 1 : 0 MKS Lędziny
  10-09-2016 16:00 Granica Ruptawa 1 : 0 Wilki Wilcza
  10-09-2016 16:00 Szczakowianka 7 : 0 Krupiński Suszec
  10-09-2016 16:00 GKS Radziechowy 1 : 1 Drzewiarz Jasienica
  10-09-2016 16:00 Spójnia Landek 1 : 0 Unia Racibórz
  10-09-2016 16:00 Polonia Łaziska 3 : 0 LKS Czaniec
  10-09-2016 16:00 Iskra Pszczyna 2 : 2 LKS Bełk
  10-09-2016 16:00 Orzeł Mokre 0 : 1 Gwarek Ornontowice

8 kolejka 17.09 17-09-2016 16:00 Unia Racibórz 3 : 2 Iskra Pszczyna
  17-09-2016 16:00 Drzewiarz Jasienica 1 : 2 Polonia Łaziska
  17-09-2016 16:00 Krupiński Suszec 1 : 2 Spójnia Landek
  17-09-2016 16:00 Wilki Wilcza 1 : 1 GKS Radziechowy
  17-09-2016 16:00 Gwarek Ornontowice 3 : 1 Szczakowianka
  17-09-2016 16:00 Beskid Skoczów 3 : 1 Granica Ruptawa
  17-09-2016 16:00 LKS Czaniec 1 : 1 Orzeł Mokre
  17-09-2016 16:00 MKS Lędziny 6 : 2 Concordia Knurów
  18-09-2016 15:00 Podbeskidzie II B-B 1 : 1 LKS Bełk

9 kolejka 24.09 24-09-2016 11:00 Concordia Knurów 2 : 2 Podbeskidzie II B-B
  24-09-2016 16:00 Orzeł Mokre 0 : 0 Drzewiarz Jasienica
  24-09-2016 16:00 LKS Bełk 3 : 0 Unia Racibórz
  24-09-2016 16:00 Szczakowianka 0 : 1 LKS Czaniec
  24-09-2016 16:00 Granica Ruptawa 0 : 2 MKS Lędziny
  24-09-2016 16:00 GKS Radziechowy 5 : 1 Beskid Skoczów
  24-09-2016 16:00 Spójnia Landek 1 : 2 Gwarek Ornontowice
  24-09-2016 16:00 Polonia Łaziska 1 : 0 Wilki Wilcza
  24-09-2016 16:00 Iskra Pszczyna 0 : 2 Krupiński Suszec

10 kolejka 01.10 01-10-2016 11:00 Concordia Knurów 1 : 1 Granica Ruptawa
  01-10-2016 15:00 Drzewiarz Jasienica 5 : 0 Szczakowianka
  01-10-2016 15:00 Unia Racibórz 1 : 3 Podbeskidzie II B-B
  01-10-2016 15:00 Krupiński Suszec 1 : 3 LKS Bełk
  01-10-2016 15:00 Wilki Wilcza 1 : 0 Orzeł Mokre
  01-10-2016 15:00 Gwarek Ornontowice 3 : 1 Iskra Pszczyna
  01-10-2016 15:00 Beskid Skoczów 1 : 1 Polonia Łaziska
  01-10-2016 15:00 LKS Czaniec 1 : 0 Spójnia Landek
  01-10-2016 15:00 MKS Lędziny 1 : 2 GKS Radziechowy

11 kolejka 08.10 08-10-2016 15:00 Orzeł Mokre 1 : 2 Beskid Skoczów
  08-10-2016 15:00 LKS Bełk 1 : 1 Gwarek Ornontowice
  08-10-2016 15:00 Granica Ruptawa 0 : 2 Podbeskidzie II B-B
  08-10-2016 15:00 Szczakowianka 1 : 1 Wilki Wilcza
  08-10-2016 15:00 Unia Racibórz 4 : 3 Krupiński Suszec
  08-10-2016 15:00 GKS Radziechowy 3 : 0 Concordia Knurów
  08-10-2016 15:00 Polonia Łaziska 1 : 2 MKS Lędziny
  08-10-2016 15:00 Iskra Pszczyna 0 : 0 LKS Czaniec
  09-10-2016 15:00 Spójnia Landek 2 : 2 Drzewiarz Jasienica

12 kolejka 15.10 15-10-2016 11:00 Concordia Knurów 4 : 1 Polonia Łaziska
  15-10-2016 15:00 MKS Lędziny 3 : 2 Orzeł Mokre
  15-10-2016 15:00 LKS Czaniec 0 : 5 LKS Bełk
  15-10-2016 15:00 Drzewiarz Jasienica 0 : 1 Iskra Pszczyna
  15-10-2016 15:00 Wilki Wilcza 3 : 1 Spójnia Landek
  15-10-2016 15:00 Granica Ruptawa 1 : 3 GKS Radziechowy
  15-10-2016 15:00 Beskid Skoczów 1 : 1 Szczakowianka
  15-10-2016 15:00 Gwarek Ornontowice 1 : 5 Unia Racibórz
  16-10-2016 15:00 Podbeskidzie II B-B 4 : 0 Krupiński Suszec

13 kolejka 22.10 22-10-2016 13:00 GKS Radziechowy 1 : 5 Podbeskidzie II B-B
  22-10-2016 15:00 Polonia Łaziska 0 : 0 Granica Ruptawa
  22-10-2016 15:00 Iskra Pszczyna 0 : 1 Wilki Wilcza
  22-10-2016 15:00 Orzeł Mokre 0 : 1 Concordia Knurów
  22-10-2016 15:00 LKS Bełk 5 : 1 Drzewiarz Jasienica
  22-10-2016 15:00 Szczakowianka 1 : 1 MKS Lędziny
  22-10-2016 15:00 Unia Racibórz 2 : 1 LKS Czaniec
  22-10-2016 15:00 Spójnia Landek 1 : 1 Beskid Skoczów
  22-10-2016 15:00 Krupiński Suszec 0 : 3 Gwarek Ornontowice

14 kolejka 29.10 29-10-2016 11:00 Concordia Knurów 0 : 1 Szczakowianka
  29-10-2016 14:00 Beskid Skoczów 1 : 0 Iskra Pszczyna
  29-10-2016 14:00 GKS Radziechowy 1 : 1 Polonia Łaziska
  29-10-2016 14:00 LKS Czaniec 1 : 0 Krupiński Suszec
  29-10-2016 14:00 MKS Lędziny 0 : 0 Spójnia Landek
  29-10-2016 14:00 Drzewiarz Jasienica 5 : 1 Unia Racibórz
  29-10-2016 14:00 Wilki Wilcza 1 : 2 LKS Bełk
  29-10-2016 14:00 Granica Ruptawa 2 : 1 Orzeł Mokre
  30-10-2016 14:00 Podbeskidzie II B-B 2 : 1 Gwarek Ornontowice

15 kolejka 05.11 05-11-2016 13:00 Krupiński Suszec 2 : 4 Drzewiarz Jasienica
  05-11-2016 13:00 Spójnia Landek 0 : 3 Concordia Knurów
  05-11-2016 13:00 Iskra Pszczyna 1 : 3 MKS Lędziny
  05-11-2016 13:00 Gwarek Ornontowice 0 : 4 LKS Czaniec
  05-11-2016 13:00 Polonia Łaziska 2 : 4 Podbeskidzie II B-B
  05-11-2016 13:00 LKS Bełk 4 : 1 Beskid Skoczów
  05-11-2016 13:00 Orzeł Mokre 2 : 2 GKS Radziechowy
  05-11-2016 13:00 Unia Racibórz 1 : 3 Wilki Wilcza
  05-11-2016 13:00 Szczakowianka 2 : 1 Granica Ruptawa

16 kolejka 12.11 12-11-2016 11:00 Concordia Knurów 2 : 2 Iskra Pszczyna
  12-11-2016 13:00 Wilki Wilcza 2 : 0 Krupiński Suszec
  12-11-2016 13:00 Granica Ruptawa 0 : 2 Spójnia Landek
  12-11-2016 13:00 Beskid Skoczów 4 : 0 Unia Racibórz
  12-11-2016 13:00 GKS Radziechowy 7 : 1 Szczakowianka
  12-11-2016 13:00 MKS Lędziny 3 : 1 LKS Bełk
  12-11-2016 13:00 Polonia Łaziska 1 : 2 Orzeł Mokre
  12-11-2016 13:00 Drzewiarz Jasienica 4 : 0 Gwarek Ornontowice
  13-11-2016 13:00 Podbeskidzie II B-B 2 : 5 LKS Czaniec

17 kolejka 19.11 19-11-2016 13:00 Szczakowianka 3 : 0 Polonia Łaziska
  19-11-2016 13:00 Unia Racibórz 1 : 1 MKS Lędziny
  19-11-2016 13:00 Spójnia Landek 2 : 2 GKS Radziechowy
  19-11-2016 13:00 Krupiński Suszec 1 : 2 Beskid Skoczów
  19-11-2016 13:00 Iskra Pszczyna 0 : 0 Granica Ruptawa
  19-11-2016 13:00 Gwarek Ornontowice 0 : 1 Wilki Wilcza
  19-11-2016 13:00 Orzeł Mokre 1 : 2 Podbeskidzie II B-B
  19-11-2016 13:00 LKS Bełk 5 : 0 Concordia Knurów
  19-11-2016 13:00 LKS Czaniec 3 : 1 Drzewiarz Jasienica

18 kolejka 11.03 11-03-2017 15:00 Krupiński Suszec 1 : 0 MKS Lędziny
  11-03-2017 15:00 Spójnia Landek 0 : 1 Polonia Łaziska
  11-03-2017 15:00 Unia Racibórz 2 : 0 Concordia Knurów
  11-03-2017 15:00 Szczakowianka 1 : 1 Orzeł Mokre
  11-03-2017 15:00 LKS Czaniec 0 : 0 Wilki Wilcza
  11-03-2017 15:00 LKS Bełk 3 : 0 Granica Ruptawa
  11-03-2017 15:00 Gwarek Ornontowice 0 : 1 Beskid Skoczów
  11-03-2017 15:00 Iskra Pszczyna 1 : 1 GKS Radziechowy
  12-03-2017 15:00 Podbeskidzie II B-B 4 : 0 Drzewiarz Jasienica

19 kolejka 18.03 18-03-2017 15:30 Orzeł Mokre 1 : 1 Spójnia Landek
  18-03-2017 15:30 Granica Ruptawa 1 : 2 Unia Racibórz
  18-03-2017 15:30 MKS Lędziny 2 : 0 Gwarek Ornontowice
  18-03-2017 15:30 Szczakowianka 0 : 0 Podbeskidzie II B-B
  18-03-2017 15:30 Concordia Knurów 8 : 0 Krupiński Suszec
  18-03-2017 15:30 Polonia Łaziska 4 : 2 Iskra Pszczyna
  18-03-2017 15:30 Beskid Skoczów 0 : 3 LKS Czaniec
  18-03-2017 15:30 Wilki Wilcza 3 : 0 Drzewiarz Jasienica

20 kolejka 25.03 25-03-2017 15:30 LKS Bełk 2 : 0 Polonia Łaziska
  25-03-2017 15:30 LKS Czaniec 2 : 2 MKS Lędziny
  25-03-2017 15:30 Gwarek Ornontowice 4 : 1 Concordia Knurów
  25-03-2017 15:30 Krupiński Suszec 2 : 5 Granica Ruptawa
  25-03-2017 15:30 Unia Racibórz 1 : 2 GKS Radziechowy
  25-03-2017 15:30 Drzewiarz Jasienica 0 : 2 Beskid Skoczów
  25-03-2017 15:30 Iskra Pszczyna 1 : 1 Orzeł Mokre
  25-03-2017 15:30 Spójnia Landek 0 : 3 Szczakowianka
  26-03-2017 15:30 Podbeskidzie II B-B 3 : 1 Wilki Wilcza

21 kolejka 01.04 01-04-2017 17:00 Granica Ruptawa 2 : 3 Gwarek Ornontowice
  01-04-2017 17:00 MKS Lędziny 1 : 0 Drzewiarz Jasienica
  01-04-2017 17:00 Unia Racibórz 3 : 2 Polonia Łaziska
  01-04-2017 17:00 Szczakowianka 2 : 0 Iskra Pszczyna
  01-04-2017 17:00 Concordia Knurów 0 : 1 LKS Czaniec
  01-04-2017 17:00 Beskid Skoczów 3 : 1 Wilki Wilcza
  01-04-2017 17:00 Podbeskidzie II B-B 3 : 0 Spójnia Landek
  01-04-2017 17:00 Orzeł Mokre 0 : 5 LKS Bełk
  01-04-2017 17:00 GKS Radziechowy 3 : 0 Krupiński Suszec

22 kolejka 08.04 08-04-2017 17:00 Wilki Wilcza 0 : 2 MKS Lędziny
  08-04-2017 17:00 Drzewiarz Jasienica 5 : 0 Concordia Knurów
  08-04-2017 17:00 Unia Racibórz 4 : 1 Orzeł Mokre
  08-04-2017 17:00 Iskra Pszczyna 1 : 0 Spójnia Landek
  08-04-2017 17:00 LKS Bełk 1 : 0 Szczakowianka
  08-04-2017 17:00 LKS Czaniec 3 : 0 Granica Ruptawa
  08-04-2017 17:00 Gwarek Ornontowice 1 : 3 GKS Radziechowy
  08-04-2017 17:00 Krupiński Suszec 0 : 8 Polonia Łaziska
  09-04-2017 16:00 Podbeskidzie II B-B 2 : 1 Beskid Skoczów

24 kolejka 19.04 12-04-2017 17:00 Wilki Wilcza 1 : 0 Granica Ruptawa

23 kolejka 15.04 15-04-2017 13:00 Granica Ruptawa 1 : 2 Drzewiarz Jasienica
  15-04-2017 13:00 Spójnia Landek 2 : 5 LKS Bełk
  15-04-2017 13:00 Concordia Knurów 4 : 2 Wilki Wilcza
  15-04-2017 13:00 MKS Lędziny 2 : 0 Beskid Skoczów
  15-04-2017 13:00 Szczakowianka 2 : 0 Unia Racibórz
  15-04-2017 13:00 Podbeskidzie II B-B 2 : 1 Iskra Pszczyna
  15-04-2017 13:00 Polonia Łaziska 1 : 1 Gwarek Ornontowice
  15-04-2017 13:00 Orzeł Mokre 3 : 0 Krupiński Suszec
  15-04-2017 13:00 GKS Radziechowy 0 : 0 LKS Czaniec

25 kolejka 22.04 22-04-2017 17:00 Szczakowianka 1 : 2 Gwarek Ornontowice
  22-04-2017 17:00 Concordia Knurów 1 : 0 MKS Lędziny
  22-04-2017 17:00 Iskra Pszczyna 1 : 1 Unia Racibórz
  22-04-2017 17:00 Orzeł Mokre 0 : 1 LKS Czaniec
  22-04-2017 17:00 LKS Bełk 3 : 0 Podbeskidzie II B-B
  22-04-2017 17:00 Spójnia Landek 8 : 0 Krupiński Suszec
  22-04-2017 17:00 Granica Ruptawa 1 : 0 Beskid Skoczów
  22-04-2017 17:00 Polonia Łaziska 0 : 2 Drzewiarz Jasienica

19 kolejka 18.03 03-05-2017 17:00 GKS Radziechowy 2 : 1 LKS Bełk

27 kolejka 06.05 06-05-2017 17:00 LKS Bełk 9 : 1 Krupiński Suszec
  06-05-2017 17:00 Spójnia Landek 1 : 1 LKS Czaniec
  06-05-2017 17:00 Szczakowianka 3 : 3 Drzewiarz Jasienica
  06-05-2017 17:00 Polonia Łaziska 3 : 0 Beskid Skoczów
  06-05-2017 17:00 Podbeskidzie II B-B 2 : 1 Unia Racibórz
  06-05-2017 17:00 Iskra Pszczyna 1 : 0 Gwarek Ornontowice
  06-05-2017 17:00 GKS Radziechowy 2 : 0 MKS Lędziny
  06-05-2017 17:00 Orzeł Mokre 1 : 4 Wilki Wilcza
  07-05-2017 17:00 Granica Ruptawa 1 : 1 Concordia Knurów

28 kolejka 10.05 10-05-2017 17:30 Concordia Knurów 2 : 1 GKS Radziechowy
  10-05-2017 17:30 MKS Lędziny 1 : 1 Polonia Łaziska
  10-05-2017 17:30 Gwarek Ornontowice 1 : 3 LKS Bełk
  10-05-2017 17:30 LKS Czaniec 1 : 2 Iskra Pszczyna
  10-05-2017 17:30 Wilki Wilcza 1 : 2 Szczakowianka
  10-05-2017 17:30 Krupiński Suszec 1 : 3 Unia Racibórz
  10-05-2017 17:30 Podbeskidzie II B-B 2 : 0 Granica Ruptawa
  10-05-2017 17:30 Drzewiarz Jasienica 4 : 1 Spójnia Landek
  10-05-2017 18:00 Beskid Skoczów 3 : 1 Orzeł Mokre

29 kolejka 13.05 13-05-2017 13:00 Orzeł Mokre 1 : 2 MKS Lędziny
  13-05-2017 17:00 Unia Racibórz 0 : 2 Gwarek Ornontowice
  13-05-2017 17:00 GKS Radziechowy 6 : 0 Granica Ruptawa
  13-05-2017 17:00 Iskra Pszczyna 4 : 0 Drzewiarz Jasienica
  13-05-2017 17:00 Szczakowianka 0 : 0 Beskid Skoczów
  13-05-2017 17:00 Spójnia Landek 2 : 1 Wilki Wilcza
  13-05-2017 17:00 Polonia Łaziska 2 : 4 Concordia Knurów
  13-05-2017 17:00 LKS Bełk 1 : 2 LKS Czaniec
  13-05-2017 17:00 Krupiński Suszec 0 : 3 Podbeskidzie II B-B

24 kolejka 19.04 17-05-2017 18:00 Beskid Skoczów 5 : 2 Concordia Knurów
  17-05-2017 18:00 MKS Lędziny 1 : 1 Podbeskidzie II B-B
  17-05-2017 18:00 LKS Bełk 2 : 1 Iskra Pszczyna
  17-05-2017 18:00 LKS Czaniec 0 : 0 Polonia Łaziska
  17-05-2017 18:00 Gwarek Ornontowice 2 : 1 Orzeł Mokre
  17-05-2017 18:00 Krupiński Suszec 0 : 4 Szczakowianka
  17-05-2017 18:00 Drzewiarz Jasienica 0 : 0 GKS Radziechowy
  17-05-2017 18:00 Unia Racibórz 2 : 0 Spójnia Landek

30 kolejka 20.05 20-05-2017 17:00 Gwarek Ornontowice 6 : 0 Krupiński Suszec
  20-05-2017 17:00 LKS Czaniec 0 : 1 Unia Racibórz
  20-05-2017 17:00 Wilki Wilcza 1 : 0 Iskra Pszczyna
  20-05-2017 17:00 Drzewiarz Jasienica 2 : 2 LKS Bełk
  20-05-2017 17:00 Beskid Skoczów 0 : 1 Spójnia Landek
  20-05-2017 17:00 Granica Ruptawa 1 : 6 Polonia Łaziska
  20-05-2017 17:00 MKS Lędziny 3 : 1 Szczakowianka
  20-05-2017 17:00 Concordia Knurów 6 : 1 Orzeł Mokre
  21-05-2017 18:00 Podbeskidzie II B-B 1 : 0 GKS Radziechowy

26 kolejka 29.04 24-05-2017 18:00 Wilki Wilcza 1 : 5 Polonia Łaziska
  24-05-2017 18:00 Krupiński Suszec 1 : 3 Iskra Pszczyna
  24-05-2017 18:00 Unia Racibórz 0 : 5 LKS Bełk
  24-05-2017 18:00 Drzewiarz Jasienica 3 : 1 Orzeł Mokre
  24-05-2017 18:00 Podbeskidzie II B-B 0 : 3 Concordia Knurów
  24-05-2017 18:00 Beskid Skoczów 2 : 2 GKS Radziechowy
  24-05-2017 18:00 MKS Lędziny 2 : 1 Granica Ruptawa
  24-05-2017 18:00 Gwarek Ornontowice 0 : 2 Spójnia Landek
  24-05-2017 18:00 LKS Czaniec 3 : 0 Szczakowianka

31 kolejka 27.05 27-05-2017 15:00 Orzeł Mokre 2 : 0 Granica Ruptawa
  27-05-2017 17:00 Polonia Łaziska 0 : 0 GKS Radziechowy
  27-05-2017 17:00 LKS Bełk 4 : 0 Wilki Wilcza
  27-05-2017 17:00 Krupiński Suszec 1 : 10 LKS Czaniec
  27-05-2017 17:00 Unia Racibórz 3 : 2 Drzewiarz Jasienica
  27-05-2017 17:00 Gwarek Ornontowice 2 : 0 Podbeskidzie II B-B
  27-05-2017 17:00 Iskra Pszczyna 2 : 1 Beskid Skoczów
  27-05-2017 17:00 Szczakowianka 4 : 3 Concordia Knurów
  27-05-2017 17:00 Spójnia Landek 1 : 0 MKS Lędziny

32 kolejka 31.05 31-05-2017 18:00 Granica Ruptawa 1 : 4 Szczakowianka
  31-05-2017 18:00 GKS Radziechowy 6 : 0 Orzeł Mokre
  31-05-2017 18:00 Concordia Knurów 0 : 0 Spójnia Landek
  31-05-2017 18:00 MKS Lędziny 3 : 2 Iskra Pszczyna
  31-05-2017 18:00 Wilki Wilcza 4 : 3 Unia Racibórz
  31-05-2017 18:00 LKS Czaniec 1 : 3 Gwarek Ornontowice
  31-05-2017 18:00 Beskid Skoczów 2 : 2 LKS Bełk
  31-05-2017 18:00 Podbeskidzie II B-B 2 : 3 Polonia Łaziska
  31-05-2017 18:00 Drzewiarz Jasienica 12 : 1 Krupiński Suszec

33 kolejka 03.06 03-06-2017 17:00 Gwarek Ornontowice 2 : 1 Drzewiarz Jasienica
  03-06-2017 17:00 Iskra Pszczyna 0 : 2 Concordia Knurów
  03-06-2017 17:00 Unia Racibórz 2 : 0 Beskid Skoczów
  03-06-2017 17:00 Spójnia Landek 4 : 1 Granica Ruptawa
  03-06-2017 17:00 Szczakowianka 0 : 2 GKS Radziechowy
  03-06-2017 17:00 LKS Czaniec 2 : 2 Podbeskidzie II B-B
  03-06-2017 17:00 Orzeł Mokre 0 : 3 Polonia Łaziska
  03-06-2017 17:00 LKS Bełk 2 : 0 MKS Lędziny
  03-06-2017 17:00 Krupiński Suszec 0 : 3 Wilki Wilcza

25 kolejka 22.04 07-06-2017 18:00 GKS Radziechowy 3 : 2 Wilki Wilcza

34 kolejka 10.06 10-06-2017 17:00 Wilki Wilcza 2 : 1 Gwarek Ornontowice
  10-06-2017 17:00 Polonia Łaziska 4 : 1 Szczakowianka
  10-06-2017 17:00 Beskid Skoczów 6 : 0 Krupiński Suszec
  10-06-2017 17:00 Podbeskidzie II B-B 1 : 1 Orzeł Mokre
  10-06-2017 17:00 Drzewiarz Jasienica 2 : 2 LKS Czaniec
  10-06-2017 17:00 Granica Ruptawa 3 : 6 Iskra Pszczyna
  10-06-2017 17:00 GKS Radziechowy 3 : 0 Spójnia Landek
  10-06-2017 17:00 Concordia Knurów 1 : 1 LKS Bełk
  10-06-2017 17:00 MKS Lędziny 1 : 4 Unia Racibórz
   

Następny sparing seniorów  

   
Seniorzy - do meczu pozostało: 25 Dni
   

Następny mecz juniorów  

   

Ostatni mecz seniorów  

   

Tabela trampkarzy  

   

Galeria  

   

   

W galerii  

5.jpg
   

Reklama  

   
   
© Design by: HIZEL TEAM przy współpracy MKliber