Najlepszy strzelec seniorów  

   

IV liga  

   

Najlepszy strzelec juniorów  

   

Najlepszy strzelec trampkarzy  

   

Statystyki typowania  

   

Licznik  

1983244
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten Miesiąc
Razem
2130
5990
28999
123878
1983244

Twoje IP: 216.244.66.233
2017-06-24 07:02
   

Reklama  

   
Juniorzy 2015/2016
Print
1 kolejka 13.08 13-08-2016 12:00 Soła Rajcza 0 : 14 TS II Podbeskidzie
  15-08-2016 17:00 LKS Bestwina 2 : 4 Drzewiarz Jasienica

2 kolejka 20.08 20-08-2016 12:00 TS II Podbeskidzie 11 : 0 Zapora Porąbka
  20-08-2016 12:00 Koszarawa Żywiec 1 : 1 Błyskawica Drogomyśl
  20-08-2016 12:00 Drzewiarz Jasienica 1 : 1 Beskid Skoczów
  21-08-2016 11:00 LKS Bestwina 8 : 0 Soła Rajcza

1 kolejka 13.08 24-08-2016 17:30 Piast Cieszyn 0 : 0 Beskid Skoczów

3 kolejka 27.08 26-08-2016 17:00 GLKS Wilkowice 3 : 3 BKS Stal Bielsko-Biała
  27-08-2016 09:00 Piast Cieszyn 5 : 1 Koszarawa Żywiec
  27-08-2016 10:00 Soła Rajcza 3 : 5 Drzewiarz Jasienica
  27-08-2016 12:00 Zapora Porąbka 0 : 2 LKS Bestwina
  27-08-2016 12:00 Pasjonat Dankowice 1 : 6 TS II Podbeskidzie
  27-08-2016 12:00 Beskid Skoczów 5 : 1 LKS Leśna
  28-08-2016 12:00 Błyskawica Drogomyśl 2 : 2 Zapora Wapienica

2 kolejka 20.08 30-08-2016 17:00 Zapora Wapienica 2 : 3 GLKS Wilkowice

1 kolejka 13.08 31-08-2016 17:00 Zapora Porąbka 0 : 4 BKS Stal Bielsko-Biała
  31-08-2016 17:00 Błyskawica Drogomyśl 9 : 4 LKS Leśna

4 kolejka 03.09 03-09-2016 09:30 TS II Podbeskidzie 6 : 0 GLKS Wilkowice
  03-09-2016 10:00 Koszarawa Żywiec 1 : 4 Beskid Skoczów
  03-09-2016 11:45 BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 2 Błyskawica Drogomyśl
  03-09-2016 12:00 Soła Rajcza 2 : 0 Zapora Porąbka
  03-09-2016 12:00 Zapora Wapienica 7 : 1 Piast Cieszyn
  04-09-2016 11:00 LKS Bestwina 0 : 0 Pasjonat Dankowice
  04-09-2016 12:00 Drzewiarz Jasienica 1 : 0 LKS Leśna

1 kolejka 13.08 07-09-2016 17:00 GLKS Wilkowice 0 : 3 Koszarawa Żywiec
  07-09-2016 17:00 Pasjonat Dankowice 2 : 2 Zapora Wapienica

5 kolejka 10.09 10-09-2016 12:00 Pasjonat Dankowice 11 : 3 Soła Rajcza
  10-09-2016 12:00 Zapora Porąbka 0 : 7 Drzewiarz Jasienica
  11-09-2016 11:00 GLKS Wilkowice 0 : 1 LKS Bestwina
  11-09-2016 11:00 LKS Leśna 1 : 3 Koszarawa Żywiec
  11-09-2016 12:00 Błyskawica Drogomyśl 1 : 8 TS II Podbeskidzie
  11-09-2016 12:00 Beskid Skoczów 0 : 0 Zapora Wapienica

2 kolejka 20.08 14-09-2016 17:00 Pasjonat Dankowice 9 : 1 BKS Stal Bielsko-Biała

6 kolejka 17.09 17-09-2016 08:30 TS II Podbeskidzie 7 : 1 Piast Cieszyn
  17-09-2016 12:00 Zapora Porąbka 0 : 6 Pasjonat Dankowice
  17-09-2016 12:00 Soła Rajcza 1 : 1 GLKS Wilkowice
  17-09-2016 12:00 Zapora Wapienica 5 : 2 LKS Leśna
  17-09-2016 12:00 BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 0 Beskid Skoczów
  18-09-2016 11:00 LKS Bestwina 4 : 2 Błyskawica Drogomyśl
  18-09-2016 12:00 Drzewiarz Jasienica 1 : 0 Koszarawa Żywiec

7 kolejka 24.09 21-09-2016 17:00 Pasjonat Dankowice 5 : 3 Drzewiarz Jasienica

2 kolejka 20.08 22-09-2016 16:30 LKS Leśna 0 : 5 Piast Cieszyn

7 kolejka 24.09 24-09-2016 09:00 Piast Cieszyn 2 : 1 LKS Bestwina
  24-09-2016 12:00 LKS Leśna 5 : 1 BKS Stal Bielsko-Biała
  24-09-2016 12:00 GLKS Wilkowice 3 : 0 Zapora Porąbka
  24-09-2016 12:00 Koszarawa Żywiec 1 : 5 Zapora Wapienica
  25-09-2016 12:00 Beskid Skoczów 0 : 0 TS II Podbeskidzie
  25-09-2016 12:00 Błyskawica Drogomyśl 4 : 2 Soła Rajcza

5 kolejka 10.09 28-09-2016 16:30 Piast Cieszyn 3 : 4 BKS Stal Bielsko-Biała

8 kolejka 01.10 01-10-2016 09:00 TS II Podbeskidzie 16 : 0 LKS Leśna
  01-10-2016 11:00 Pasjonat Dankowice 4 : 1 GLKS Wilkowice
  01-10-2016 12:00 Zapora Porąbka 1 : 6 Błyskawica Drogomyśl
  02-10-2016 11:00 Koszarawa Żywiec 2 : 4 BKS Stal Bielsko-Biała
  02-10-2016 11:00 LKS Bestwina 1 : 5 Beskid Skoczów
  02-10-2016 12:00 Drzewiarz Jasienica 1 : 0 Zapora Wapienica

9 kolejka 08.10 08-10-2016 10:00 Koszarawa Żywiec 1 : 3 TS II Podbeskidzie
  08-10-2016 12:00 Beskid Skoczów 8 : 2 Soła Rajcza
  08-10-2016 12:00 BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 1 Zapora Wapienica
  08-10-2016 12:00 Piast Cieszyn 3 : 0 Zapora Porąbka
  08-10-2016 12:30 LKS Leśna 2 : 7 LKS Bestwina
  09-10-2016 11:00 GLKS Wilkowice 3 : 5 Drzewiarz Jasienica
  09-10-2016 12:00 Błyskawica Drogomyśl 0 : 2 Pasjonat Dankowice

8 kolejka 01.10 12-10-2016 15:30 Soła Rajcza 1 : 8 Piast Cieszyn

10 kolejka 15.10 15-10-2016 11:00 Pasjonat Dankowice 1 : 4 Piast Cieszyn
  15-10-2016 11:30 Zapora Wapienica 6 : 4 TS II Podbeskidzie
  15-10-2016 12:00 Zapora Porąbka 1 : 4 Beskid Skoczów
  15-10-2016 12:00 Soła Rajcza 5 : 2 LKS Leśna
  16-10-2016 11:00 LKS Bestwina 2 : 2 Koszarawa Żywiec
  16-10-2016 12:00 GLKS Wilkowice 0 : 3 Błyskawica Drogomyśl
  16-10-2016 12:00 Drzewiarz Jasienica 4 : 0 BKS Stal Bielsko-Biała

11 kolejka 22.10 22-10-2016 09:00 Piast Cieszyn 11 : 2 GLKS Wilkowice
  22-10-2016 12:00 BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 1 TS II Podbeskidzie
  22-10-2016 12:00 LKS Leśna 6 : 1 Zapora Porąbka
  22-10-2016 12:00 Koszarawa Żywiec 7 : 1 Soła Rajcza
  23-10-2016 11:00 Beskid Skoczów 1 : 1 Pasjonat Dankowice
  23-10-2016 13:00 Zapora Wapienica 4 : 0 LKS Bestwina

12 kolejka 29.10 29-10-2016 10:30 Pasjonat Dankowice 3 : 2 LKS Leśna
  29-10-2016 12:00 Soła Rajcza 2 : 4 Zapora Wapienica
  30-10-2016 09:00 Drzewiarz Jasienica 1 : 2 TS II Podbeskidzie
  30-10-2016 10:00 GLKS Wilkowice 0 : 5 Beskid Skoczów
  30-10-2016 11:00 LKS Bestwina 3 : 5 BKS Stal Bielsko-Biała
  30-10-2016 14:00 Błyskawica Drogomyśl 1 : 3 Piast Cieszyn

13 kolejka 05.11 05-11-2016 09:00 Piast Cieszyn 1 : 1 Drzewiarz Jasienica
  05-11-2016 09:30 TS II Podbeskidzie 7 : 0 LKS Bestwina
  05-11-2016 10:30 Koszarawa Żywiec 1 : 5 Pasjonat Dankowice
  05-11-2016 12:00 BKS Stal Bielsko-Biała 7 : 0 Soła Rajcza
  05-11-2016 12:00 Zapora Porąbka 0 : 3 Zapora Wapienica
  05-11-2016 12:30 LKS Leśna 3 : 3 GLKS Wilkowice
  06-11-2016 12:00 Beskid Skoczów 6 : 2 Błyskawica Drogomyśl

11 kolejka 22.10 11-11-2016 11:00 Błyskawica Drogomyśl 3 : 2 Drzewiarz Jasienica

12 kolejka 29.10 11-11-2016 12:00 Zapora Porąbka 2 : 8 Koszarawa Żywiec

14 kolejka 25.03 25-03-2017 00:00 BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 0 Zapora Porąbka
  25-03-2017 11:30 TS II Podbeskidzie 5 : 0 Soła Rajcza
  25-03-2017 12:00 Koszarawa Żywiec 3 : 3 GLKS Wilkowice
  25-03-2017 12:00 LKS Leśna 0 : 2 Błyskawica Drogomyśl
  26-03-2017 12:00 Beskid Skoczów 0 : 0 Piast Cieszyn

15 kolejka 01.04 01-04-2017 00:00 Zapora Porąbka 0 : 3 TS II Podbeskidzie
  01-04-2017 09:00 Piast Cieszyn 7 : 2 LKS Leśna
  01-04-2017 12:00 BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 5 Pasjonat Dankowice
  01-04-2017 12:00 Beskid Skoczów 2 : 2 Drzewiarz Jasienica
  01-04-2017 12:00 Soła Rajcza 2 : 3 LKS Bestwina
  02-04-2017 12:00 GLKS Wilkowice 4 : 1 Zapora Wapienica
  02-04-2017 12:00 Błyskawica Drogomyśl 2 : 4 Koszarawa Żywiec

16 kolejka 08.04 08-04-2017 00:00 LKS Bestwina 3 : 0 Zapora Porąbka
  08-04-2017 09:00 TS II Podbeskidzie 3 : 0 Pasjonat Dankowice
  08-04-2017 12:00 Koszarawa Żywiec 3 : 8 Piast Cieszyn
  08-04-2017 12:00 BKS Stal Bielsko-Biała 4 : 3 GLKS Wilkowice
  08-04-2017 12:00 Zapora Wapienica 8 : 0 Błyskawica Drogomyśl
  09-04-2017 10:00 Drzewiarz Jasienica 4 : 1 Soła Rajcza

14 kolejka 25.03 11-04-2017 17:30 Pasjonat Dankowice 1 : 2 Zapora Wapienica
  12-04-2017 17:00 Drzewiarz Jasienica 4 : 0 LKS Bestwina

17 kolejka 17.04 13-04-2017 12:00 Beskid Skoczów 7 : 1 Koszarawa Żywiec
  17-04-2017 00:00 Zapora Porąbka 0 : 3 Soła Rajcza
  17-04-2017 12:00 LKS Leśna 2 : 6 Drzewiarz Jasienica
  17-04-2017 12:00 Pasjonat Dankowice 3 : 0 LKS Bestwina
  18-04-2017 17:00 Błyskawica Drogomyśl 1 : 0 BKS Stal Bielsko-Biała
  18-04-2017 17:30 Piast Cieszyn 2 : 1 Zapora Wapienica

16 kolejka 08.04 25-04-2017 17:00 LKS Leśna 0 : 1 Beskid Skoczów

19 kolejka 29.04 01-05-2017 11:00 GLKS Wilkowice 3 : 1 Soła Rajcza

20 kolejka 03.05 02-05-2017 17:00 Zapora Wapienica 7 : 1 Koszarawa Żywiec
  03-05-2017 00:00 Zapora Porąbka 0 : 3 GLKS Wilkowice
  03-05-2017 10:00 Drzewiarz Jasienica 0 : 0 Pasjonat Dankowice
  03-05-2017 12:00 TS II Podbeskidzie 6 : 0 Beskid Skoczów
  03-05-2017 12:00 BKS Stal Bielsko-Biała 4 : 2 LKS Leśna
  03-05-2017 12:00 Soła Rajcza 1 : 1 Błyskawica Drogomyśl
  03-05-2017 12:00 LKS Bestwina 1 : 2 Piast Cieszyn

21 kolejka 06.05 06-05-2017 00:00 Błyskawica Drogomyśl 3 : 0 Zapora Porąbka
  06-05-2017 00:00 Piast Cieszyn 3 : 0 Soła Rajcza
  06-05-2017 11:00 Zapora Wapienica 4 : 0 Drzewiarz Jasienica
  06-05-2017 12:00 BKS Stal Bielsko-Biała 4 : 0 Koszarawa Żywiec
  06-05-2017 12:00 LKS Leśna 0 : 6 TS II Podbeskidzie
  07-05-2017 09:30 Beskid Skoczów 3 : 0 LKS Bestwina
  07-05-2017 12:00 GLKS Wilkowice 5 : 1 Pasjonat Dankowice

19 kolejka 29.04 09-05-2017 00:00 Pasjonat Dankowice 3 : 0 Zapora Porąbka
  09-05-2017 17:00 LKS Leśna 1 : 8 Zapora Wapienica
  09-05-2017 17:30 Błyskawica Drogomyśl 5 : 1 LKS Bestwina
  09-05-2017 18:00 Beskid Skoczów 2 : 1 BKS Stal Bielsko-Biała

17 kolejka 17.04 10-05-2017 17:00 GLKS Wilkowice 2 : 0 TS II Podbeskidzie

19 kolejka 29.04 10-05-2017 17:30 Koszarawa Żywiec 1 : 5 Drzewiarz Jasienica

22 kolejka 13.05 13-05-2017 00:00 Zapora Porąbka 0 : 3 Piast Cieszyn
  13-05-2017 00:00 Soła Rajcza 0 : 3 Beskid Skoczów
  13-05-2017 11:30 TS II Podbeskidzie 16 : 0 Koszarawa Żywiec
  13-05-2017 12:00 Zapora Wapienica 3 : 2 BKS Stal Bielsko-Biała
  13-05-2017 12:00 Pasjonat Dankowice 7 : 1 Błyskawica Drogomyśl
  14-05-2017 10:00 Drzewiarz Jasienica 0 : 3 GLKS Wilkowice
  14-05-2017 11:00 LKS Bestwina 5 : 0 LKS Leśna

18 kolejka 22.04 16-05-2017 00:00 Soła Rajcza 0 : 3 Pasjonat Dankowice
  16-05-2017 00:00 Drzewiarz Jasienica 3 : 0 Zapora Porąbka
  16-05-2017 17:00 Zapora Wapienica 2 : 3 Beskid Skoczów
  16-05-2017 17:00 Koszarawa Żywiec 6 : 0 LKS Leśna
  16-05-2017 17:00 TS II Podbeskidzie 5 : 1 Błyskawica Drogomyśl
  16-05-2017 18:00 LKS Bestwina 1 : 3 GLKS Wilkowice

23 kolejka 20.05 17-05-2017 16:30 BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 1 Drzewiarz Jasienica

19 kolejka 29.04 18-05-2017 18:00 Piast Cieszyn 2 : 2 TS II Podbeskidzie

23 kolejka 20.05 20-05-2017 00:00 Beskid Skoczów 3 : 0 Zapora Porąbka
  20-05-2017 00:00 LKS Leśna 3 : 0 Soła Rajcza
  20-05-2017 09:00 Piast Cieszyn 2 : 2 Pasjonat Dankowice
  20-05-2017 11:00 Koszarawa Żywiec 4 : 3 LKS Bestwina
  20-05-2017 11:30 TS II Podbeskidzie 5 : 2 Zapora Wapienica
  21-05-2017 12:00 GLKS Wilkowice 3 : 0 Błyskawica Drogomyśl

24 kolejka 24.05 23-05-2017 17:30 Pasjonat Dankowice 0 : 1 Beskid Skoczów
  24-05-2017 00:00 Soła Rajcza 0 : 3 Koszarawa Żywiec
  24-05-2017 00:00 Zapora Porąbka 0 : 3 LKS Leśna
  24-05-2017 17:00 GLKS Wilkowice 2 : 1 Piast Cieszyn
  24-05-2017 17:00 LKS Bestwina 1 : 3 Zapora Wapienica
  24-05-2017 17:00 TS II Podbeskidzie 2 : 0 BKS Stal Bielsko-Biała

25 kolejka 27.05 26-05-2017 18:00 Piast Cieszyn 1 : 2 Błyskawica Drogomyśl
  27-05-2017 00:00 Zapora Wapienica 3 : 0 Soła Rajcza
  27-05-2017 00:00 Koszarawa Żywiec 3 : 0 Zapora Porąbka
  27-05-2017 10:00 TS II Podbeskidzie 7 : 1 Drzewiarz Jasienica
  27-05-2017 12:00 BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 1 LKS Bestwina
  27-05-2017 12:00 Beskid Skoczów 1 : 0 GLKS Wilkowice
  27-05-2017 12:00 LKS Leśna 0 : 3 Pasjonat Dankowice

24 kolejka 24.05 30-05-2017 18:00 Drzewiarz Jasienica 9 : 4 Błyskawica Drogomyśl

26 kolejka 03.06 31-05-2017 17:30 Pasjonat Dankowice 3 : 1 Koszarawa Żywiec

18 kolejka 22.04 01-06-2017 17:30 BKS Stal Bielsko-Biała 4 : 0 Piast Cieszyn

26 kolejka 03.06 03-06-2017 00:00 Zapora Wapienica 3 : 0 Zapora Porąbka
  03-06-2017 00:00 Soła Rajcza 0 : 3 BKS Stal Bielsko-Biała
  03-06-2017 12:00 GLKS Wilkowice 15 : 0 LKS Leśna
  03-06-2017 12:00 Drzewiarz Jasienica 8 : 1 Piast Cieszyn
  03-06-2017 12:00 Błyskawica Drogomyśl 0 : 6 Beskid Skoczów
  03-06-2017 12:00 LKS Bestwina 3 : 3 TS II Podbeskidzie
   

Następny sparing seniorów  

   
Seniorzy - do meczu pozostało: 27 Dni
   

Następny mecz juniorów  

   

Ostatni mecz seniorów  

   

Tabela trampkarzy  

   

Galeria  

   

   

W galerii  

10.jpg
   

Reklama  

   
   
© Design by: HIZEL TEAM przy współpracy MKliber