• Baner
4 liga 2018/2019
Print
1 kolejka 11.08 11-08-2018 17:00 Kuźnia Ustroń 1 : 0 LKS Goczałkowice
  11-08-2018 17:00 Dąb Gaszowice 0 : 2 LKS Czaniec
  11-08-2018 17:00 Polonia Łaziska 0 : 1 GKS II Tychy
  11-08-2018 17:00 Płomień Połomia 1 : 1 Unia Racibórz
  11-08-2018 17:00 GKS Radziechowy 2 : 3 Decor Bełk
  11-08-2018 17:00 Drzewiarz Jasienica 3 : 2 Wilki Wilcza
  12-08-2018 16:00 Podbeskidzie II B-B 1 : 1 MRKS Czechowice
  12-08-2018 17:00 Spójnia Landek 1 : 1 Odra C.Wodzisław

2 kolejka 15.08 15-08-2018 17:00 MRKS Czechowice 5 : 0 Płomień Połomia
  15-08-2018 17:00 Drzewiarz Jasienica 3 : 0 GKS II Tychy
  15-08-2018 17:00 GKS Radziechowy 0 : 1 Dąb Gaszowice
  15-08-2018 17:00 Unia Racibórz 2 : 0 Spójnia Landek
  15-08-2018 17:00 LKS Czaniec 1 : 0 Polonia Łaziska
  15-08-2018 17:00 Odra C.Wodzisław 1 : 2 Kuźnia Ustroń
  15-08-2018 17:00 Wilki Wilcza 2 : 3 Podbeskidzie II B-B
  15-08-2018 17:00 Decor Bełk 3 : 2 LKS Goczałkowice

3 kolejka 18.08 18-08-2018 17:00 Spójnia Landek 1 : 2 MRKS Czechowice
  18-08-2018 17:00 Płomień Połomia 0 : 3 Wilki Wilcza
  18-08-2018 17:00 Drzewiarz Jasienica 2 : 0 LKS Czaniec
  18-08-2018 17:00 LKS Goczałkowice 1 : 1 Odra C.Wodzisław
  18-08-2018 17:00 Kuźnia Ustroń 1 : 1 Unia Racibórz
  18-08-2018 17:00 Polonia Łaziska 1 : 1 GKS Radziechowy
  19-08-2018 16:00 Podbeskidzie II B-B 2 : 2 GKS II Tychy
  19-08-2018 17:00 Dąb Gaszowice 2 : 3 Decor Bełk

4 kolejka 25.08 25-08-2018 11:00 GKS II Tychy 4 : 1 Płomień Połomia
  25-08-2018 17:00 LKS Czaniec 4 : 2 Podbeskidzie II B-B
  25-08-2018 17:00 Unia Racibórz 0 : 0 LKS Goczałkowice
  25-08-2018 17:00 Decor Bełk 2 : 1 Odra C.Wodzisław
  25-08-2018 17:00 Wilki Wilcza 0 : 0 Spójnia Landek
  25-08-2018 17:00 Dąb Gaszowice 0 : 0 Polonia Łaziska
  25-08-2018 17:00 MRKS Czechowice 2 : 2 Kuźnia Ustroń
  26-08-2018 17:00 GKS Radziechowy 0 : 0 Drzewiarz Jasienica

5 kolejka 01.09 01-09-2018 15:00 Spójnia Landek 0 : 4 GKS II Tychy
  01-09-2018 16:00 Drzewiarz Jasienica 0 : 1 Dąb Gaszowice
  01-09-2018 16:00 Płomień Połomia 0 : 4 LKS Czaniec
  01-09-2018 16:00 Polonia Łaziska 1 : 0 Decor Bełk
  01-09-2018 16:00 MRKS Czechowice 1 : 1 LKS Goczałkowice
  01-09-2018 17:00 Odra C.Wodzisław 0 : 1 Unia Racibórz
  01-09-2018 17:00 Kuźnia Ustroń 3 : 0 Wilki Wilcza
  02-09-2018 16:00 Podbeskidzie II B-B 2 : 0 GKS Radziechowy

6 kolejka 08.09 08-09-2018 15:00 LKS Czaniec 2 : 0 Spójnia Landek
  08-09-2018 16:00 MRKS Czechowice 0 : 3 Odra C.Wodzisław
  08-09-2018 16:00 GKS Radziechowy 5 : 0 Płomień Połomia
  08-09-2018 16:00 Unia Racibórz 1 : 1 Decor Bełk
  08-09-2018 16:00 Dąb Gaszowice 4 : 1 Podbeskidzie II B-B
  08-09-2018 16:00 Wilki Wilcza 3 : 4 LKS Goczałkowice
  08-09-2018 16:30 Polonia Łaziska 2 : 2 Drzewiarz Jasienica
  09-09-2018 11:00 GKS II Tychy 1 : 1 Kuźnia Ustroń

7 kolejka 15.09 15-09-2018 16:00 Spójnia Landek 0 : 1 GKS Radziechowy
  15-09-2018 16:00 Unia Racibórz 3 : 1 MRKS Czechowice
  15-09-2018 16:00 Płomień Połomia 6 : 1 Dąb Gaszowice
  15-09-2018 16:00 Drzewiarz Jasienica 2 : 0 Decor Bełk
  15-09-2018 16:30 Odra C.Wodzisław 1 : 2 Wilki Wilcza
  16-09-2018 11:00 GKS II Tychy 2 : 1 LKS Goczałkowice
  16-09-2018 16:00 Podbeskidzie II B-B 0 : 3 Polonia Łaziska
  16-09-2018 16:00 Kuźnia Ustroń 1 : 2 LKS Czaniec

8 kolejka 22.09 22-09-2018 14:00 LKS Czaniec 4 : 0 LKS Goczałkowice
  22-09-2018 16:00 GKS Radziechowy 0 : 0 Kuźnia Ustroń
  22-09-2018 16:00 Decor Bełk 0 : 0 MRKS Czechowice
  22-09-2018 16:00 Polonia Łaziska 1 : 0 Płomień Połomia
  22-09-2018 16:00 Drzewiarz Jasienica 3 : 1 Podbeskidzie II B-B
  22-09-2018 16:00 Dąb Gaszowice 0 : 2 Spójnia Landek
  22-09-2018 16:00 Wilki Wilcza 1 : 0 Unia Racibórz
  23-09-2018 11:00 GKS II Tychy - : - Odra C.Wodzisław

9 kolejka 29.09 29-09-2018 15:00 Unia Racibórz - : - GKS II Tychy
  29-09-2018 16:00 Płomień Połomia - : - Drzewiarz Jasienica
  29-09-2018 16:00 Spójnia Landek - : - Polonia Łaziska
  29-09-2018 16:00 Odra C.Wodzisław - : - LKS Czaniec
  29-09-2018 16:00 MRKS Czechowice - : - Wilki Wilcza
  29-09-2018 16:00 Kuźnia Ustroń - : - Dąb Gaszowice
  29-09-2018 16:00 GKS Radziechowy - : - LKS Goczałkowice
  30-09-2018 16:00 Podbeskidzie II B-B - : - Decor Bełk

10 kolejka 06.10 06-10-2018 16:00 Podbeskidzie II B-B - : - Płomień Połomia
  06-10-2018 16:00 LKS Czaniec - : - Unia Racibórz
  06-10-2018 16:00 Drzewiarz Jasienica - : - Spójnia Landek
  06-10-2018 16:00 Polonia Łaziska - : - Kuźnia Ustroń
  06-10-2018 16:00 GKS II Tychy - : - MRKS Czechowice
  06-10-2018 16:00 Dąb Gaszowice - : - LKS Goczałkowice
  06-10-2018 16:00 Decor Bełk - : - Wilki Wilcza
  06-10-2018 16:00 GKS Radziechowy - : - Odra C.Wodzisław

11 kolejka 13.10 13-10-2018 16:00 Odra C.Wodzisław - : - Dąb Gaszowice
  13-10-2018 16:00 Wilki Wilcza - : - GKS II Tychy
  13-10-2018 16:00 LKS Goczałkowice - : - Polonia Łaziska
  13-10-2018 16:00 Kuźnia Ustroń - : - Drzewiarz Jasienica
  13-10-2018 16:00 MRKS Czechowice - : - LKS Czaniec
  13-10-2018 16:00 Spójnia Landek - : - Podbeskidzie II B-B
  13-10-2018 16:00 Unia Racibórz - : - GKS Radziechowy
  13-10-2018 16:00 Płomień Połomia - : - Decor Bełk

12 kolejka 20.10 20-10-2018 15:00 Polonia Łaziska - : - Odra C.Wodzisław
  20-10-2018 15:00 Decor Bełk - : - GKS II Tychy
  20-10-2018 15:00 Dąb Gaszowice - : - Unia Racibórz
  20-10-2018 15:00 Płomień Połomia - : - Spójnia Landek
  20-10-2018 15:00 GKS Radziechowy - : - MRKS Czechowice
  20-10-2018 15:00 Podbeskidzie II B-B - : - Kuźnia Ustroń
  20-10-2018 15:00 Drzewiarz Jasienica - : - LKS Goczałkowice
  20-10-2018 15:00 LKS Czaniec - : - Wilki Wilcza

13 kolejka 27.10 27-10-2018 14:00 Wilki Wilcza - : - GKS Radziechowy
  27-10-2018 14:00 Kuźnia Ustroń - : - Płomień Połomia
  27-10-2018 14:00 Odra C.Wodzisław - : - Drzewiarz Jasienica
  27-10-2018 14:00 MRKS Czechowice - : - Dąb Gaszowice
  27-10-2018 14:00 Spójnia Landek - : - Decor Bełk
  27-10-2018 14:00 Unia Racibórz - : - Polonia Łaziska
  27-10-2018 14:00 LKS Goczałkowice - : - Podbeskidzie II B-B
  27-10-2018 14:00 GKS II Tychy - : - LKS Czaniec

14 kolejka 03.11 03-11-2018 13:00 Drzewiarz Jasienica - : - Unia Racibórz
  03-11-2018 13:00 Dąb Gaszowice - : - Wilki Wilcza
  03-11-2018 13:00 Spójnia Landek - : - Kuźnia Ustroń
  03-11-2018 13:00 GKS Radziechowy - : - GKS II Tychy
  03-11-2018 13:00 Podbeskidzie II B-B - : - Odra C.Wodzisław
  03-11-2018 13:00 Płomień Połomia - : - LKS Goczałkowice
  03-11-2018 13:00 Decor Bełk - : - LKS Czaniec
  03-11-2018 13:00 Polonia Łaziska - : - MRKS Czechowice

15 kolejka 10.11 10-11-2018 13:00 Unia Racibórz - : - Podbeskidzie II B-B
  10-11-2018 13:00 MRKS Czechowice - : - Drzewiarz Jasienica
  10-11-2018 13:00 LKS Czaniec - : - GKS Radziechowy
  10-11-2018 13:00 Odra C.Wodzisław - : - Płomień Połomia
  10-11-2018 13:00 GKS II Tychy - : - Dąb Gaszowice
  10-11-2018 13:00 LKS Goczałkowice - : - Spójnia Landek
  10-11-2018 13:00 Wilki Wilcza - : - Polonia Łaziska
  10-11-2018 13:00 Kuźnia Ustroń - : - Decor Bełk
  • multi
  • autocze
  • auto
  • silniki
  • agencja