• Baner

Młodzież główkuje

W trzecim sparingu Drzewiarz zremisował z Koszarawą Żywiec 2:2.

Szybko zdobyta bramka głową przez młodzieżowca Szymona Królaka po precyzyjnym dośrodkowaniu testowanego młodzieżowca zwiastować mogła łatwą przeprawę jasieniczan.Nic takiego jednak nie nastąpiło,oglądaliśmy bowiem wyrównany i niezbyt wysokich lotów pojedynek.Po przeszło 30 minutach przyszło Drzewiarzowi odrabiać straty,gdyż dwie szybkie akcje gospodarzy zakończyły się powodzeniem.

W drugiej odsłonie niewiele się zmieniło,czwartoligowcy parli do przodu a Koszarawa szukała swoich szans w kontratakach.Wyrównanie nastąpiło w 75' ,po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rafała Haczka niepilnowany w polu karnym wychowanek Jarosław Krzanowski dostawił tylko głowę lokując futbolówkę w okienku.

Tuż przed końcem błysnął młody Maks Pyka ,który po fatalnym błędzie naszej defensywy wybronił w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Kolejny sparing już w najbliższy piątek z przechodzącym rewolucję kadrową,do niedawna trzecioligowym,a od najbliższego sezonu będącym występować w okręgówce BKS Stal Bielsko - Biała.

Koszarawa Żywiec - Drzewiarz Jasienica 2:2(2:1)

0:1 Królak 3' (głową) 

1:1 Garncarczyk 28'

2:1 Lavruk 34'

2:2 Krzanowski 75' (głową) as.Haczek

Góra (80' Pyka) - testowany I,testowany II,Radomski,Powała (65' testowany IV) - Sekuła,Łoś (46'Haczek),Szlosek,Gajda (46'testowany III),Sawicki (55'Krzanowski)- Królak (46'Kozielski)

Drukuj E-mail

  • multi
  • agencja
  • silniki
  • auto
  • autocze