• Baner

Polubownie w samo południe

Remisem 1:1 zakończył się sparing z Pniówkiem Pawłowice.

 Rozgrywany w ramach Lata w Jasienicy sparing z trzecioligowcem zakończył się polubownym rezultatem,co z pewnością bardziej ucieszyło gospodarzy po pierwszym zupełnie nieudanym przedsezonowym występie.

Z nowo pozyskanymi (Marek Profic i Łukasz Radomski) oraz dwoma testowanymi młodzieżowcami podopieczni trenera Jarosława Zadylaka wyszli na prowadzenie w 15' ,gdy fatalny błąd bramkarza gości wykorzystał przymierzany do gry młody napastnik rezerw Podbeskidzia.Osiem minut później Pniówek wyrównał,gdy obronione uderzenie przez Pawła Górę wpakował do siatki Mateusz Wójcik.

W drugiej połowie mogliśmy zobaczyć liczne grono zawodników w tym kilku testowanych,na uwagę zasługuje występ wychowanka Drzewiarza Maksa Pyki,który wraca do macierzystego klubu po kilku latach występów w młodzieżowych drużynach Podbeskidzia.Jeśli chodzi o samą grę to nie była ona zbyt porywająca ze strony Drzewiarza zwłaszcza w ofensywie,więcej roboty miała za to obrona wychodząc jednak z wszelkich opresji obronną ręką.

Kolejny sparing w najbliższą środę z występującą w okręgówce Koszarawą Żywiec.

Drzewiarz Jasienica - Pniówek Pawłowice 1:1(1:1)

1:0 testowany II 15'

1:1 Wójcik 23'

I połowa : Góra - Radomski,Chojnacki,testowany I,Zdolski - Profi (37' Kołodziej),Sekuła,Gajda,Szlosek - testowany II

II połowa : Góra (73'Pyka) - Powała,Radomski (80'Fizek),testowany III,Chojnacki (67'testowany V) - Sekuła (77'Krzanowski),Łoś (69'Waliczek),testowany IV,Kołodziej - Sawicki,Kozielski

Drukuj E-mail

  • autocze
  • silniki
  • multi
  • agencja
  • auto