• Baner

Słabe zakończenie

Sezon kończymy porażką w Gaszowicach 1:3.

Wynik meczu z Gaszowicami nie miał większego znaczenia w kontekście utrzymania dla jasieniczan,jednak mimo to porażka zabolała jak zawsze.

Padający przez cały czas rzęsisty deszcz nie ułatwiał zadania obu ekipom,a stojąca woda na połowie jasieniczan w premierowej odsłonie pomogła gospodarzom zdobyć bramkę numer 1.W 19 minucie podanie Marcina Studenckiego do bramkarza zatrzymało się w kałuży,z czego skwapliwie skorzystał Reguła pakując futbolówkę do siatki.

W 20 sekundzie drugiej części wyrównał Darek Kołodziej wykorzystując dobre podanie Adama Kozielskiego.Od tego momentu wydawało się,że to Drzewiarz będzie rozdawał karty,nic bardziej mylnego.Prezenty naszej defensywy zadecydowały o przekonującej,choć wydaje się zbyt wysokiej wygranej gospodarzy.

Ostatecznie kończymy sezon na 10 miejscu,gwarantującym spokojny czwartoligowy byt,co było głównym i jedynym celem na rundę rewanżową.

Wkrótce przedstawimy plan gier sparingowych przed nowym sezonem.

 Dąb Gaszowice - Drzewiarz Jasienica 3:1(1:0)

Bramka : Kołodziej 46' as.Kozielski

Góra - Powała,Studencki,Chojnacki,Zdolski - Krzanowski (83'Wentland),Łoś,Gajda (72'Waliczek),Szlosek,Kołodziej - Kozielski

Rezerwa : Urbaczewski,Fizek,Kenig,Waleczek,Wróbel

Drukuj E-mail

  • multi
  • autocze
  • auto
  • agencja
  • silniki