• Baner

Emocje do końca

W meczu 29 kolejki remisujemy z Landekiem 2:2.

 Wynik spotkania derbowego nie miał większego znaczenia dla jasieniczan,dla gości wręcz przeciwnie.Przyjezdnym też początek ułożył się wyśmienicie,bowiem w 11 minucie Sobas wykorzystał potknięcie naszego obrońcy i z bliska pokonał Pawła Górę.Gospodarze odpowiedzieli po dziesięciu minutach za sprawą Jakuba Szloska,który z najbliższej odległości dobił futbolówkę po wcześniejszym uderzeniu Adama Kozielskiego.Kilka chwil później na środku boiska miało nieprzyjemne dla gości zdarzenie,w którym kontuzji -po niezamierzonym starciu z naszym zawodnikiem- doznał grający trener Spójni Bartosz Woźniak.Rozjemca zawodów był nieugięty i pokazał Kamilowi Sekule czerwony kartonik...

Pomimo liczebnego osłabienia grę prowadzili jasieniczanie,goście wyprowadzali nieliczne kontry.Po jednej z nich wywalczyli w 70' rzut wolny,uderzenie sparował golkiper gospodarzy,lecz wobec dobitki Kubicy był bezradny.Wobec niekorzystnego rezultatu ofensywa Drzewiarza przybrała na sile,jednak długo nic z tego nie wynikało,aż do ostatniej minuty doliczonegon czasu gry.Wtedy to najprzytomniej w podbramkowym zamieszaniu zachował się Damian Zdolski ratując remis ,który komplikuje sytuację landeczan,a nam rekompensuje straty poniesione w identycznych okolicznościach na boisku w Czańcu.

Drzewiarz Jasienica - Spójnia Landek 2:2(1:1)

0:1 Sobas 10'

1:1 Szlosek 19'

1:2 Kubica 70'

2:2 Zdolski 95'

Góra - Fizek,Studencki,Zdolski,Chojnacki (78'Waliczek) - Łoś (67'Gajda),Sekuła,Haczek,Szlosek,Kołodziej - Kozielski (62'Sawicki)

Rezerwa : Urbaczewski,Wentland,Powała,Wróbel

Żółta kartka : Szlosek 10'

Czerwona kartka : Sekuła 25'

 

Drukuj E-mail

  • agencja
  • multi
  • silniki
  • autocze
  • auto