• Baner

Ach,ta ostatnia akcja

W meczu 28 kolejki remisujemy z LKS Czaniec 1:1,tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu.

Pierwsza połowa przypominała piłkarskie szachy,praktycznie nie było sytuacji godnych odnotowania.

W drugiej gra ożywiła się dopiero po bramce dla jasieniczan.W 64' Marcin Studencki trafił z rzutu wolnego w słupek,a dobitka Adama Kozielskiego okazała się skuteczna.Gospodarze długo nie mogli przechytrzyć defensywy gości,ale wszystko do czasu.Wprowadzony w drugiej połowie Tomasz Kozioł przymierzył -w ostatniej akcji meczu-zza pola karnego ,wrzucając za kołnierz Pawła Góry futbolówkę do siatki.

Niedosyt pozostał wobec okoliczności jakie towarzyszyły utracie kompletu punktów,na rozpamiętywanie jednak nie ma czasu bowiem już w sobotę czekają nas gminne derby z Landekiem.

LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica 1:1(0:0)

0:1 Kozielski 64'

1:1 Kozioł 90'+3

Góra : Fizek,Studencki,Chojnacki,Powała - Sekuła,Szlosek,Łoś,Haczek (65'Gajda),Sawicki - Kozielski(77'Kołodziej)

Rezerwa : Urbaczewski,Wentland,Krzanowski,Borysenko,Waliczek

Żółta kartka : Powała 42'