• Baner

Oddech ulgi

W meczu 27 kolejki Drzewiarz pokonał Podbeskidzie II Bielsko - Biała 2:0.

,

Bardzo ważny w kontekście ostatnik wyników Drzewiarza mecz z Podbeskidziem zakończył się po myśli gospodarzy,którzy mogą teraz wziąć naprawdę głęboki oddech i spokojnie przygotowywać się do trzech ostatnich meczów sezonu.W pierwszej odsłonie dwie dobre okazje mieli jasieniczanie,ale najpierw uderzenie Jakuba Szloska wybił na rzut rożny Leszczyński,a piekielnie mocny strzał z narożnika pola karnego Darka Kołodzieja poszybował tuż nad poprzeczką.

Bramkę otwierającą wynik pojedynku zdobył Dariusz Łoś w 40',po świetnym zgraniu za plecy obrońców Jakuba Szloska.

W 48 minucie powinno być 2:0,lecz będący sam na sam z bramkarzem Artur Sawicki nieznacznie chybił.Co się odwlecze...W 55' goście mieli najlepszą okazję na bramkę,ale intuicyjną obroną nogami popisał się Paweł Góra. Dwanaście minut później pozyskany zimą napastnik z Bestwiny zdecydował się na indywidualną szarżę zatrzymaną nieprzepisowo w obrębie szesnastki.Arbiter Marcin Jakowenko bez chwili wahania wskazał na wapno,do piłki podszedł "Kołek" i pewnym uderzeniem ustalił wynik potyczki.

 Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko - Biała 2:0(1:0)

1:0 Łoś 40' as.Szlosek

2:0 Kołodziej 67' karny

Góra - Fizek,Studencki,Chojnacki,Piela - Sekuła (80'Wentland),Łoś (83'Gajda),Haczek,Kołodziej (90'Waliczek),Szlosek - Sawicki

Rezerwa : Urbaczewski,Krzanowski,Wróbel,Borysenko

Drukuj E-mail

  • auto
  • agencja
  • multi
  • silniki
  • autocze