• Baner

Puchar 100-lecia podokręgu dla Drzewiarza

W finale Pucharu podokręgu na poziomie ligi okręgowej Drzewiarz pokonał Czarnych 2:0.

Puchar 100-lecia podokręgu bielskiego w rękach Drzewiarza.

Po bardzo przeciętnym widowisku jasieniczanie pokonali rywali z Jaworza, aplikując obie bramki w pierwszej odsłonie meczu.

Wynik otworzył Dawid Ogrocki, który znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie pakując głową z kilku metrów futbolówkę do siatki.

Rezultat ustalił 10 minut przed przerwą Sebastian Bieńko, którego atomowe uderzenie zza pola karnego wylądowało w okienku jaworzańskiej bramki.

O drugiej połowie można i powinno się jak najszybciej zapomnieć. Sytuacji bramkowych jak na lekarstwo, ślimacze tempo i jedyne co cieszy to efekt końcowy, bardzo radosny dla naszej drużyny.

Drzewiarz Jasienica - Czarni Jaworze 2:0(2:0)

1:0 Ogrocki 19' głową

2:0 Bieńko 35'

Góra - Pala, Smalcerz, Jastrzębski, Paleta - Duś (46'Gawor) , Kuder, Bieńko, Ogrocki (65'Drewniak), Sobik - Wajdzik (65'Kołodziej)