• Baner

Rycerze wiosny

W meczu 25 kolejki Drzewiarz pokonał Kuźnię 2:0 (Skrót meczu).

 Świetna passa jasieniczan na wiosnę trwa w najlepsze.Odnosząc zwycięstwo nad beniaminkiem nasza drużyna awansowała na 8 lokatę w tabeli,a biorąc pod uwagę rundę rewanżową ustępujemy tylko ogólnemu faworytowi rozgrywek Polonii Bytom,gromadząc od marca 18 punktów.

Pierwsza odsłona to zażarta walka o każdy metr boiska z lekkim wskazaniem na Kuźnię,która jednak nie potrafiła wypracować sobie klarownych okazji na bramkę.Drzewiarz miał tak naprawdę dwie dobre szanse,ale w 30 główkę Fizka wybronił Kierlin,a tuż przed przerwą po rzucie wolnym Kołodzieja znów błysnął golkiper gości popisując się dobrym refleksem.

W drugiej odsłonie gospodarze nie pozwalali na wiele rywalom,tłumiąc w zarodku wszelkie ofensywne zapędy.Sami natomiast dwukrotnie potrafili skutecznie sfinalizować ofensywne akcenty.Najpierw po godzinie gry Jakub Szlosek głową z bliska wepchnął futbolówkę do siatki,natomiast w 89 wprowadzony sześć minut wcześniej Jakub Waliczek zdecydował się na uderzenie z dystansu,po którym piłka wylądowała w okienku dalszego słupka świątyni ustronian.

DRZEWIARZ JASIENICA - KUŹNIA USTROŃ 2:0(0:0)

1:0 Szlosek 59'

2:0 Waliczek 89'

Góra - Fizek,Powała,Chojancki,Zdolski - Sekuła (64'Sawicki),Łoś (83'Waliczek),Szlosek,Gajda (74'Haczek),Kołodziej - Kozielski

Rezerwa : Urbaczewski,Piela,Studencki

Żółte kartki : Sekuła 61',Powała 76',Haczek 88', Kołodziej 90'

 

Drukuj E-mail

  • autocze
  • auto
  • agencja
  • multi
  • silniki