• Baner

Wygrana dla kierownika

W zaległym meczu 16 kolejki Drzewiarz pokonał Beskid Skoczów 4:0 (Skrót meczu).

 Wysokim zwycięstwem gospodarzy zakończyło się środowe granie w Jasienicy.Potrzebujący punktów, jak tlenu jasieniczanie szybko napoczęli przeciwnika,aplikując ostatecznie trzy bramki do przerwy.Najpierw Filip Gajda wykorzystał swój spryt w 18 minucie otwierając z bliska wynik meczu.Kilka chwil później Dariusz Łoś zabawił się z defensywą gości podwyższając na 2:0.Tuż przed przerwą z uderzeniem Damiana Zdolskiego zza pola karnego nie poradził sobie Wilczewski,sprawiając że to gospodarzy w doskonałych nastrojach udali się do szatni.

W drugiej odsłonie jasieniczanie kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń,nie pozwalając skoczowianom na wiele,mając jednocześnie na uwadze sobotni pojedynek z Kuźnią.Dopiero w 82' Drzewiarzowi udało się zdobyć czwartą bramkę,po faulu w polu karnym na Rafale Haczku.Sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość ustalając końcowy rezultat,dedykowany w głównej mierze dla wracajacego pomalutku do zdrowia kierownika drużyny.

DRZEWIARZ JASIENICA - BESKID SKOCZÓW 4:0(3:0)

1:0 Gajda 18'

2:0 Łoś 21'

3:0 Zdolski 42'

4:0 Haczek 83' (karny)

Góra - Powała.Fizek,Zdolski,Chojnacki - Sekuła,Łoś,Szlosek (78'Wentland),Gajda (68'Haczek),Kołodziej - Sawicki (46'Kozielski)

Rezerwa : Urbaczewski,Piela,Studencki,Waliczek

Żółte kartki : Powała 12', Kozielski 70'

Drukuj E-mail

  • multi
  • autocze
  • agencja
  • auto
  • silniki