• Baner

Dwa oblicza

Trzy punkty jadą do Jasienicy. 

Świetna pierwsza połowa zaowocowała kolejnym kompletem punktów, na dodatek po raz kolejny z czystym kontem po stronie strat. 

Przytomne dogranie w 13' tuż przed szesnastką Dawida Ogrockiego do Konrada Kudra przyniosło otwarcie wyniku. 

Z kolei szarża prawym skrzydłem Kacpra Gawora i podanie na długi słupek do Adama Palety zakończyło się drugą bramką dla jasieniczan. 

Na drugą połowę wyszła jakby inna drużyna. Dużo strat, brak przytrzymania piłki z przodu, a do tego grający z wiatrem gospodarze przejęli optyczną inicjatywę. Jednak mając mocno rozregulowane celowniki żadnej krzywdy Drzewiarzowi nie zrobili. 

Po stronie gości najlepszych sytuacji nie wykorzystali Dawid Ogrocki, którego uderzenie wyjął z okienka golkiper, Jakub Zaucha, przegrywając pojedynek sam na sam z bramkarzem i tuż przed końcowym gwizdkiem Szymon Królak, którego główka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie chybiła celu. 

JUW-e Jaroszowice - Drzewiarz Jasienica 0:2(0:2) 

0:1 Kuder 13' as. Ogrocki 

0:2 Paleta 24' as. Gawor 

Żółta kartka : Bieńko 82'

Góra - Drewniak (84'Rusin), Wajdzik, Smalcerz, Bieńko - Kuder, Jastrzębski, Gawor (73'Duś), Paleta, Ogrocki (60'Królak) - Waliczek (46'Zaucha)

Drukuj E-mail

  • auto
  • multi
  • agencja
  • silniki
  • autocze