• Baner

Czerwono

Kolejne trzy punkty zainkasowane. 

Skromnym,acz zasłużonym zwycięstwem Drzewiarza zakończył się mecz 10 kolejki ligi okręgowej.

Spora przewaga jasieniczan w pierwszej odsłonie przyniosła zaledwie jeden konkret.Przedzierający się przez zasieki obronne dankowiczan Kacper Gawor został wycięty równo z trawą,a arbiter bez wahania wskazał na wapno.Pewniak w tej materii,Konrad Kuder nie omieszkał skorzystać z danej przez los okazji i otworzył wynik meczu.Grający trener zaprzepaścił jeszcze sytuację sam na sam posyłając futbolówkę tuż obok słupka,Dawid Ogrocki kąśliwym uderzeniem po długim słupku nie zdołał pokonać golkipera rywali,a Paweł Góra po raz kolejny pokazał się z dobrej strony po strzale z obrębu pola karnego i pierwszą odsłonę mielibyśmy z głowy,gdyby nie wydarzenie z doliczonego jej czasu.

Po zamieszaniu przy rzucie rożnym zawodnik gości padł na murawę ,a sędzia dopatrzył się przewinienia naszego obrońcy i poczęstował go cegłą.

Fakt ten nie wpłynął jednak na przebieg drugich 45 minut,w których gospodarze przez cały czas kontrolowali przebieg boiskowych,samemu mając okazję na podwższenie wyniku,po pięknym uderzeniu z powietrza w poprzeczkę Szymona Jastrzębskiego.

W ostatnich minutach meczu gracze Pasjonata przyjęli jeszcze dwa czerwa.Jedną za pyskówkę,drugą za faul na wychodzącym sam na sam Adamie Waliczku.

Drzewiarz Jasienica - Pasjonat Dankowice 1:0(1:0) 

1:0 Kuder 22' karny 

Żółte kartki : Kołodziej 31', Gawor 89'

Czerwona kartka : Bujok 45'

Góra - Wajdzik, Smalcerz, Bieńko, Drewniak - Duś (76'Paleta), Kuder, Kołodziej (61'Jastrzębski) Ogrocki (68'Waliczek), Gawor (90'Stokłosa) - Sobik (30'Bujok)

Drukuj E-mail

  • autocze
  • silniki
  • agencja
  • multi
  • auto