• Baner

Nieskuteczni

W hicie okręgówki Drzewiarz uległ GLKS Wilkowice 0:1.

Nie zawsze drużyna lepsza piłkarsko wygrywa mecz. Tak w największym skrócie można scharakteryzować dzisiejszą potyczkę z wilkowiczanami. 

Przyczajeni rywale skutecznie rozbijali ataki jasieniczan, sami próbując jedynie nieśmiałych akcji zaczepnych. 

Doskwierający brak skuteczności, momentami opierający się wręcz o wysoce zaawansowaną indolencję strzelecką, proszącą o snajpera z prawdziwego zdarzenia nie pozwolił dziś, choćby na zgarnięcie jednego oczka. 

Czyhający na najdrobniejszy błąd naszej defensywy rywale, doczekali się tuż po przerwie. Stratę w środku pola i wynikający z tego pościg za piłką, przypadł w udziale naszemu grającemu trenerowi, który ściągając się z napastnikiem gości przegrał ten pojedynek. Reszta była prawie formalnością, skutecznie - niestety - sfinalizowaną przez Caputę. 

Zarówno wcześniejsze jak i późniejsze bicie głową w wilkowicki mur nie przyniosło zamierzonych efektów. Wynikiem czego pierwsza strata punktów, boląca tym bardziej, że poniesiona na własnej, dotąd nie zdobytej arenie. 

Drzewiarz Jasienica - GLKS Wilkowice 0:1(0:0) 

0:1 Caputa 50'

Żółte kartki : Kołodziej 54', Ogrocki 64', Sobik 80'

Góra - Paleta, Bieńko, Jastrzębski, Wajdzik - Kuder, Kołodziej (80'Drewniak), Ogrocki (87'Zaucha), Duś (66'Gawor), Sobik - Waliczek (72'Królak)

Drukuj E-mail

  • agencja
  • multi
  • autocze
  • silniki
  • auto