Pełna dominacja

W meczu 7 kolejki Drzewiarz pokonał Sołę Kobiernice 5:0,utrzymując pozycję lidera z kompletem punktów.

Po raz kolejny doskonały początek ustawił dalszy bieg wydarzeń ,z ambitnym rywalem,który odważnie zaczął jednak z każdą minutą wyższość jasieniczan przybierała na sile.Trzy zdobyte do przerwy bramki,to tak naprawdę najmniejszy wymiar kary.Gospodarze próbowali się odgryzać,mając najlepszą okazję na bramkę w postaci uderzenia zza pola karnego i w następstwie poprzeczkę świątyni strzeżonej przez Pawła Górę.

Druga odsłona to dalej spokojne kontrolowanie meczu przez gości i dorzucone do tego dwa gole,przedzielone kontrą Soły i wybiciem piłki z linii bramkowej przez Tomka Drewniaka.Wygrana ta przedłużyła passę meczów bez straty punktu do siedmiu,co jest najlepszym startem sezonu od niepamiętnych wręcz czasów.

A już za tydzień hit ligi okręgowej bielsko - tyskiej.Do Jasienicy przyjeżdża wicelider rozgrywek GLKS Wilkowice,na potyczkę z którym już serdecznie zapraszamy.

Soła Kobiernice - Drzewiarz Jasienica 0:5(0:3)

0:1 Kuder 10' as. Ogrocki

0:2 Waliczek 13'

0:3 Kuder 41' karny

0:4 Paleta 59' wolny

0:5 Zaucha 88'

Żółte kartki : Jastrzębski 5', Duś 23', Kołodziej 73'

Góra - Smalcerz (60'Bujok), Bieńko, Jastrzębski (60'Drewniak) Paleta- Kołodziej, Kuder, Sobik (68'Zaucha), Duś (46'Gawor), Ogrocki - Waliczek (68'Królak)