Kolejny rywal na deskach

W zaległym meczu 4 kolejki, Drzewiarz pokonał wysoko bieruńskiego Piasta 6:0. Wygrana pozwala co najmniej do soboty spoglądać z góry na resztę stawki.

Kolejny komplet stał się faktem już po raz szósty w tym sezonie, po odrobieniu zaległości z bieruńską ekipą.

Szybko zdobyte dwie bramki ustawiły spotkanie, które jednak w kolejnych minutach premierowej odsłony niespodziewanie się wyrównało.

Dopiero druga połowa uwypukliła spory potencjał jasieniczan, którzy w dwadzieścia minut zdobyli 4 gole, zachowując zarazem czwarte czyste konto w sezonie.

Drzewiarz Jasienica - BAP Piast Gol 6:0(2:0)

1:0 Waliczek 3'

2:0 Kuder 8' karny

3:0 Kołodziej 53'

4:0 Sobik 63' as. Waliczek