• Baner

Wygrana była blisko

W meczu 23 kolejki Drzewiarz zremisował z Odrą Centrum Wodzisław 2:2.

 Ze sporym niedosytem wracają jasieniczanie z Wodzisławia,bowiem zasłużyli dziś swoją bardzo dobrą grą na zgarnięcie pełnej puli.

Lepiej mecz rozpoczęli miejscowi,wychodząc po kwadransie na prowadzenie po wyrzucie z autu w pole karne i płaskim uderzeniu Panica w długi róg.

Drzewiarz w pierwszej odsłonie świetnych szans na bramkę miał kilka, po trzykroć Artur Sawicki pomylił się nieznacznie,dwukrotnie postraszył z dystansu Darek Kołodziej,ale górą był golkiper Odry.Gospodarze skupili się na wyprowadzaniu kontr i po dwóch z nich byli blisko zdobyczy bramkowych,ale kolejny bardzo dobry występ zanotował bramkarz gości Paweł Góra.

Druga odsłona to popis jasieniczan,którzy osiągnęli przygniatającą wręcz przewagę,z której jednak przez długie minuty nic nie wynikało.Do czasu....Wprowadzony w 46 minucie Filip Gajda dał kapitalną zmianę okazując się czarnym koniem meczu.Najpierw w 79' okazał się najsprytniejszy w polu karnym lokując z bliska futbolówkę w siatce,a 4 minuty później dograł idealnie na głowę Jakuba Szloska,któremu nie wypadało z takiej asysty nie skorzystać.Niestety nie udało się dowieźć wygranej do końca,bowiem w 88' wprowadzony kilka chwil wcześniej Ośliźlok wykorzystał złe ustawienie naszej defensywy i wpakował piłkę pod poprzeczkę,ustalając wynik tego niezwykle ciekawego widowiska.

Czwartoligowe rozgrywki nie zwalniają,a już w sobotę Drzewiarz rozegra pierwszy z tryptyku spotkań na własnym boisku podejmując rezerwy tyskiego Sportu.

ODRA CENTRUM WODZISŁAW - DRZEWIARZ JASIENICA 2:2(1:0)

1:0 Panic 15'

1:1 Gajda 79'

1:2 Szlosek 83' as.Gajda

2:2 Ośliźlok 88'

Góra - Chojnacki,Powała,Zdolski,Waliczek (46'Fizek) - Sekuła (90'Studencki),Łoś,Haczek (46'Gajda),Kołodziej,Szlosek - Sawicki (64'Kozielski)

Rezerwa : Urbaczewski,Piela,Wentland

Drukuj E-mail

  • multi
  • auto
  • agencja
  • autocze
  • silniki