• Baner

Wyższość udokumentowana po przerwie

W meczu 22 kolejki Drzewiarz pokonał Unię Racibórz 3:0.

 Po nieudanym meczu w Lędzinach,jasieniczanie rozegrali w końcu dobry zwłaszcza pod kątem skuteczności mecz.

Spotkanie rozpoczęło się pechowo dla gości,bowiem już w 8 minucie nieszczęśliwie interweniujący golkiper złamał palec i musiał opuścić murawę,dając szansę zmiennikowi.Pierwsze 45 minut miało wyrównany przebieg,żadna ze stron nie potrafiła stworzyć klarownej okazji na bramkę.

Co innego po przerwie.Wynik otworzył obrońca Paweł Chojnacki,który minąwszy kilku rywali pięknym uderzeniem lewą nogą trafił po długim rogu w okienko.Po upływie kwadransa rzut rożny Rafała Haczka sfinalizował głową Artur Sawicki podwyższając na 2:0.Wynik ustalił w 88 minucie Dariusz Łoś uderzając słabszą,prawą nogą tuż przy słupku.

Ważne trzy punkty w kontekście walki o utrzymanie z rywalem,który do utraty pierwszej bramki dzielnie stawiał czoła gospodarzom,tym bardziej cieszą trzy oczka pozwalające opuścić strefę spadkową.

DRZEWIARZ JASIENICA - UNIA RACIBÓRZ 3:0(0:0)

1:0 Chojnacki 53'

2:0 Sawicki 67'

3:0 Łoś 88'

Góra - Chojnacki,Powała,Zdolski,Waliczek - Sekuła,Łoś (90'Wentland),Haczek (86'Gajda),Kołodziej,Sawicki - Kozielski (69'Szlosek)

Rezerwa : Urbaczewski,Piela,Studencki

Żółta kartka : Gajda 93'

 

Drukuj E-mail

  • silniki
  • multi
  • autocze
  • agencja
  • auto