• Baner

Punkty odjechały

W meczu 2 kolejki Drzewiarz uległ Decorowi Bełk 2:4.

Przegrany w ostatnich minutach mecz z Czechowicami wzbudzał nadzieje na ponowne nawiązanie walki z wyżej notowanym przeciwnikiem.

Początek wymarzony dla gospodarzy,którzy w 14' objęli prowadzenie po rzucie wolnym Michała Kralczyńskiego i przytomnej główce Jakuba Szendzielorza.Później niestety o swoich snajperskich umiejętnościach przypomniał sobie Rasek,który strzelając swoistego hat-tricka zapewnił swojej ekipie pewne ,bo już na wstępie drugiej odsłony,zwycięstwo.

Gole snajpera gości przedzielił swojak naszego stopera Jakuba Wykręta i bramka kontaktowa Bartka Żyły,lecz wobec problemów kadrowych w postaci nieobecnych golkipera Marcina Kubiny i Konrada Bukowczana,ciężko było powalczyć o coś więcej z faworyzowanym przeciwnikiem.

Trener Tomasz Wróbel : "Niestety po raz kolejny schodzimy z zerową zdobyczą punktową.Nieobecność Kubiny i kontuzja przed meczem Bukowczana sprawia,że wychodzimy na Bełk siedmioma młodzieżowcami,co było widoczne.Brak doświadczenia i mimo że strzelamy bramkę na 1:0 kompletnie oddajemy inicjatywę Bełkowi,który grał lepiej,wyprzedzał nas,doskakiwał .U nas wkradł się chaos i być może trema spowodowana młodym wiekiem,sprawiły że na drugą połowę wchodzimy i po prostym naszym błędzie tracimy bramkę na 2:1 ,a po dwóch minutach na 3:1 po samobójczym trafieniu co podcięło nam skrzydła,a Bełk starał się kontrolować ten mecz.

Po kilku minutach łapiemy drugi oddech,strzelamy bramkę na 3:2 i chcemy przechodzić na dwóch napastników,ale znów Rasek strzela z dystansu i zamyka mecz na 4:2.Potem dostajemy czerwoną kartkę i mimo osłabienia mamy jeszcze sytuację na 4:3 ,ale niestety nie strzelamy.Zabrakło doświadczenia,pewności siebie i przegraliśmy w środku pola,to był też nasz mankament.

Szkoda,że dwa mecze i zero punktów,ale trzeba skupić się na Tychach,bo ten mecz to już historia".

Drzewiarz Jasienica - Decor Bełk 2:4(1:1)

1:0 Szendzielorz głową 14' as.Kralczyński