• Baner

W stałych fragmentach siła

W zaległym meczu 17 kolejki Drzewiarz pokonał na wyjeździe LKS Goczałkowice 2:1.

 Spotkanie świetnie ułożyło się dla jasieniczan,bowiem już w 10 ' faulowany w polu karnym został Adam Kozielski .Rozjemca wskazał na wapno,a skutecznym egzekutorem okazał się Darek Kołodziej, przełamując dwu-meczową strzelecką niemoc drużyny.Wobec bardzo dobrej gry w obronie z łatwością udało się rozbijać w zarodku ataki gospodarzy i tym samym dowieźć jednobramkowe prowadzenie do przerwy.

Otwarcie drugiej odsłony znów piorunujące dla gości.W 51' do rzutu wolnego w odległości około 40 metra od bramki podszedł "Kołek" i pięknym uderzeniem w okienko zaskoczył bezradnego Mrzyka.W 74' Damian Zdolski był bliski zdobycia trzeciego gola,ale naciskany przez trzech obrońców minimalnie chybił.Tuż przed końcem miejscowym udało się zdobyć bramkę kontaktową,autorstwa grającego trenera Damiana Barona.Na więcej nie pozwoliła rywalom dobra w dniu dzisiejszym gra obronna Drzewiarza,który dopisuje do swojego skromnego dorobku jakże ważne trzy oczka.

LKS GOCZAŁKOWICE - DRZEWIARZ JASIENICA 1:2(0:1)

0:1 Kołodziej 10' (karny)

0:2 Kołodziej 51' (wolny)

1:2 Baron 89'

Góra - Fizek,Powała,Chojnacki,Waliczek - Sekuła,Łoś,Zdolski (78'Haczek),Kołodziej,Sawicki - Kozielski (85'Szlosek)

Rezerwa:Urbaczewski,Piela,Studencki,Wentland,Gajda

Żółte kartki: Waliczek 35',Sekuła 63',Kołodziej 91'

Drukuj E-mail

  • silniki
  • auto
  • agencja
  • multi
  • autocze