• Baner

Wielka sobota

W meczu 18 kolejki Drzewiarz pokonał Polonię Bytom 3:2.

 Długo przyszło czekać jasieniczanom na inaugurację rundy wiosennej.Ta w końcu przyszła i to w stylu,o którym każdy chyba marzył.Udany okres przygotowawczy potwierdziło dzisiejsze spotkanie z liderującym przez jedną kolejką teamem z Bytomia.

Pierwsza połowa miała wyrównany charakter ,z nielicznymi sytuacjami godnymi odnotowania.Można powiedzieć,że najsprawiedliwszy byłby w tej części remis,ale jako że w piłce ciężko o sprawiedliwość bramkę do szatni zdobyli goście.Pięknie z rzutu wolnego przymierzył Markowski,wprawiając około 80-osobową grupę kibiców z Bytomia w ekstazę.

Po przerwie oglądaliśmy Drzewiarz w najlepszym wydaniu.W 63' z wolnego huknął Darek Kołodziej,a rozpaczliwie interweniujący golkiper rywali nie zdołał wyekspediować futbolówki poza światło bramki i zrobiło się remisowo.Chwilę później z zamieszania w polu karnym skorzystał Darek Łoś i trochę szczęśliwie po rykoszecie zdobył drugą bramkę.Na 3:1 poprawił w 80' "Kołek",po asyście dającego świetną zmianę Artura Sawickiego i wygrana była na wyciągnięcie ręki.Polonia nie zamierzała się jednak poddawać,przeprowadzając akcję w 89',po której niepilnowany na 5 metrze Tylec zdobył gola kontaktowego.Nam więcej przyjezdnym nie starczyło czasu i 3 punkty zostały w Jasienicy.

DRZEWIARZ JASIENICA - POLONIA BYTOM 3:2(0:1)

0:1 Markowski 45'

1:1 Kołodziej 63'

2:1 Łoś 65' as.Sawicki

3:1 Kołodziej 80' as.Sawicki

3:2 Tylec 89'

Góra - Fizek,Powała,Chojnacki,Zdolski - Sekuła (62'Waliczek),Łoś,Szlosek,Haczek (62'Sawicki),Kołodziej (90'Studencki) - Kozielski (87'Wentland)

Rezerwa :Urbaczewski,Piela,Gajda

Żółta kartka :Studencki 90'

Drukuj E-mail

  • silniki
  • multi
  • agencja
  • autocze
  • auto