Sparingi rozpoczęte

Od porażki 0:1 z Przemszą Siewierz drużyna Drzewiarza rozpoczęła cykl gier sparingowych.

Dysponujący dziś bardzo liczną,bo aż 25 osobową kadrą trener Paweł Łoś wystawił do potyczki z czwartoligową Przemszą dwie odrębne jedenastki,które miały możność zaprezentować się na 45 minutowym dystansie.Nie zabrakło oczywiście zawodników testowanych,z których kilku zapewne zasili jasienicką ekipę.

W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka,gdy po stracie w środku pola przyjezdni przeprowadzili szybką kontrę zakończoną powodzeniem.Próby rewanżu ze strony Drzewiarza kończyły się na dobrze dysponowanej defensywie siewierzan z solidnym golkiperem w bramce.

W drugiej odsłonie tempo gry nie mogło zadowolić nikogo,zresztą poziom gry również wołał o pomstę do nieba.Godne wzmianki było ładne uderzenie z powietrza Adama Waliczka o centymetry mijające bramkę rywali oraz soczysty strzał zza szesnastki Jakuba Waliczka ładnie wybronione przez rezerwowego golkipera Przemszy.

Z kolei po stronie gości mogła się podobać gra z kontry i tylko dobra dyspozycja testowanego bramkarza gospodarzy zapobiegła kolejnym stratom.

Drzewiarz Jasienica - Przemsza Siewierz 0:1(0:1)

0:1 ... 7'

I połowa : testowany I - testowany II,testowany III,Tyrna,Zieliński - Pindera,Profic,testowany IV,testowany V,Łoś - Ślosarczyk

II połowa : testowany VI - D.Waliczek,testowany VII,Duś,Paleta - testowany VIII,testowany IX,Bujok,J.Waliczek,Gajda - A.Waliczek oraz Krzanowski i Puzoń