• Baner

Klapa po raz wtóry

W meczu 28 kolejki Drzewiarz poniósł kolejną porażkę w rundzie wiosennej,przegrywając z Kuźnią 0:2.

Kiepskiej passy naszych czwartoligowców ciąg dalszy,gdyż 4 porażka przy jednej wygranej i jednym remisie chluby nie przynosi.

Najzwyczajniej skuteczniejsza dziś drużyna Kuźni zainkasowała trzy punkty wykorzystując - w przeciwieństwie do jasieniczan - swoje sytuacje.

Najpierw Pietraczyk,po półgodzinie gry wygrał szczęśliwie przebitkę z naszym bramkarzem i z ostrego kąta zmieścił futbolówkę w siatce tuż przy słupku.

Ambitna pogoń Drzewiarza,wobec regularnej od dłuższego czasu nieskuteczności,nie mogła przynieść i też nie przyniosła pożądanego efektu w postaci choćby bramki wyrównującej.Na domiar złego w 90 minucie zapędzona na połowie gospodarzy jasienicka ekipa nadziała się na klasyczną kontrę.Biegnący od połowy,sam na bramkę Wigezzi nie mógl zmarnować nadarzającej się okazji przybijając pieczęć na zwycięstwie ustronian.

Następny mecz nasza drużyna rozegra już w środę,a bedzie to zalegly mecz 32 kolejki z Podbeskidziem II.

Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica 2:0(1:0)

1:0 Pietraczyk 30'

2:0 Wigezzi 90'

Góra - D.Waliczek,Duś,Łoś,Pindera - Profic,Wadas (46'Zieliński),Gajda,J.Waliczek,A.Waliczek (60'Królak) - Ślosarczyk

Żółte kartki : Gajda 23',Duś 27'-