• Baner

Wysoka porażka z liderem

W meczu 24 kolejki Drzewiarz uległ Odrze Wodzisław 1:5.

 

Kompletnie nie udała się wyprawa na teren lidera,który zdecydowanie wypunktował popełniających masę błędów w defensywie jasieniczan.

Już przed upływem 30 minuty ciężko było myśleć o przywiezieniu do domu jakichkolwiek zdobyczy punktowych,gdyż gospodarze dwukrotnie zdołali pokonać Pawła Górę.Najpierw w 14' po rzucie rożnym bohater meczu Tabala główkował z bliska,a w 22 minucie Wodecki wpakował futbolówkę do -niepotrzebnie - opuszczonej bramki przez naszego golkipera.

Ze strony Drzewiarza najlepszych okazji nie wykorzystali Adam Waliczek ,kórego uderzenie głową sparował golkiper rywali oraz Filip Gajda po mocno bitym,choć wprost  w bramkarza,rzucie wolnym z narożnika pola karnego.

Po przerwie gra naszej drużyny wcale nie wyglądała lepiej a rozpędzeni gospodarze zdobywali kolejne bramki,kończąc ostatecznie na pięciu z czego trzy zdobył Tabala.Być może druga odsłona wyglądałaby inaczej,gdyby przy stanie 0:2 Adam Waliczek,po przebojowej akcji Mariusza Dusia zdobył uderzeniem z 11 metra bramkę.A tak dopiero przy wyniku 0:4 honorowego gola zdobył,po szybkiej akcji Darek Łoś,który wygrał pojedynek oko w oko z bramkarzem Odry.

Tym samym po dwóch spotkaniach w rundzie rewanżowej podopiecznym Pawła Łosia nie udało się jeszcze zapunktować,a kolejną szansą na odwrócenie złej passy będzie "Wielkosobotni" pojedynek z czerwoną latarnią ligi Iskrą Pszczyna.

Odra Wodzisław - Drzewiarz Jasienica 5:1(2:0)

1:0 Tabala 14' (głową)

2:0 Wodecki 22'

3:0 Tabala 60'

4:0 Wodecki 70'

4:1 Łoś 73' as. Gajda 

5:1 Tabala 86'

Góra - Bęben,D.Waliczek,Paleta,J.Waliczek (46'Duś) - Wadas (63'Zieliński),Gajda,Łoś (89'Bujok),Pindera (77'Habdas),Ślosarczyk - A.Waliczek (70'Sapuła)

Żółta kartka : Ślosarczyk 39'

Drukuj E-mail

  • multi
  • autocze
  • silniki
  • agencja
  • auto