• Baner

Falstart

Na początek rundy wiosennej Drzewiarz ulegl na Górce Jedności Przyszowice o:1.

Nie udała się inauguracja rundy rewanżowej drużynie trenera Pawła Łosia.Na rozgrywanym w trybie awaryjnym obiekcie bielskiej Górki meczu mistrzowskim,pomimo kilku klarownych sytuacji bramkowych konto punktowe nie drgnęło ani trochę.

Mając zdecydowaną przewagę  jasieniczanie nie potrafili ani razu ulokować piłki w siatce.Najlepszych okazji nie wykorzystali Bartek Ślosarczyk w pierwszej odsłonie oraz Darek Łoś w drugiej.Szczęście dopisało przyjezdnym bądź golkiper pokazał swój kunszt.Jedyna bramka padła w 36' po ładnym uderzeniu w okienko zza pola karnego.

Drzewiarz Jasienica - Jedność Przyszowice 0:1(0:1)

0:1 Maciejewski 36'

Góra - Bęben,Duś,Paleta,J.Waliczek - Profic,Wadas,Łoś,Pindera,Gajda - Ślosarczyk

Żółte kartki : Pindera 81',Paleta 83'

Drukuj E-mail

  • agencja
  • multi
  • autocze
  • auto
  • silniki