Pod kontrolą

Zwycięstwem Drzewiarza 2:1 nad Płomieniem Połomia zakończył się ostatni sparing przed rundą wiosenną.

Spotkanie przebiegało pod wyraźne dyktando jasieniczan, którzy jednak długimi minutami nie potrafili sforsować dobrze zorganizowanej defensywy rywali, bądź broniącego z wyczuciem golkipera.

W premierowej odsłonie najlepsze szanse zmarnował Adam Waliczek, który dwukrotnie przegrał pojedynki sam na sam z bramkarzem Płomienia.

W drugiej połowie nasz napastnik zrehabilitował się, zdobywając w 62' piękną bramkę uderzeniem z 20 metra w okienko.

Niespodziewanie połomianie wyrównali osiem minut później, w jednym ze swoich nielicznych wypadów pod bramkę Pawła Góry.

Na szczęście reakcja Drzewiarza była właściwa, bowiem tuż przed końcem Darek Łoś mierzonym strzałem w długi róg ustalił wynik potyczki, przyczyniając się trzeciej wygranej z rzędu w identycznych rozmiarach 2:1.

Płomień Połomia - Drzewiarz Jasienica 1:2(0:0)

0:1 A. Waliczek 62'