• Baner

Wygrana w Opolu

W inauguracyjnym sparingu Drzewiarz pokonał rezerwy Odry Opole 3:1.

Udaną eskapadę na nieznany sobie grunt zanotowali dziś jasieniccy piłkarze,którzy po dobrym meczu pokonali rezerwy pierwszoligowca.

Z bardzo dobrej strony pokazał się testowany "nowy-stary" napastnik,który po szybkich akcjach drużyny zgarnął na przestrzeni 45 minut efektownego dwupaka.Najpierw po kwadransie gry prawie spod linii końcowej posłał futbolówkę tuż przy krótkim słupku opolskiej bramki,by po kolejnych pięciu minutach wykorzystać sytuację oko w oko z golkiperem.

W drugiej odsłonie na murawie pojawiło się kilku testowanych zawodników,z których jeden -też nie obcy w Jasienicy obrońca - rozpoczął akcję zakończoną trzecią bramką notując zarazem asystę drugiego stopnia.Całość sfinalizował Szymon Królak,który wykorzystał sprytne zagranie piętą Bartka Ślosarczyka i wychodząc na czystą pozycję uderzył tuż przy słupku.

Jedyna bramka dla gospodarzy padła na kwadrans przed końcem po rzucie karnym,podyktowanym za faul naszego obrońcy w obrębie szesnastki.

Odra II Opole - Drzewiarz Jasienica 1:3(0:2)

0:1 testowany 17'

0:2 testowany 22' as.Pindera

0:3 Królak 57' as.Ślosarczyk

1:3 ... (karny) 76'

Góra (60'Kenig) - Bęben,D.Waliczek,Paleta,J.Waliczek - Profic (29'Królak),Gajda,Pindera,Bujok,Ślosarczyk - testowany oraz Sapuła,Krzanowski i 4 testowanych

 

Drukuj E-mail

  • agencja
  • multi
  • autocze
  • auto
  • silniki