• Baner

Skromna wygrana na zakończenie

W meczu zamykającym rozgrywki w rundzie jesiennej Drzewiarz pokonał Odrę Centrum 1:0,powiększając do 6 passę meczów bez porażki z rzędu.

Wymuszone zmiany w wyjściowej jedenastce stanowiły przed meczem sporą niewiadomą (nieobecność Szymona Królaka,z kolei Łukasz Radomski,Filip Gajda,Darek Łoś na ławce), jednakowoż w ostatecznym rozrachunku wszystko zakończyło się pozytywnym rezultatem.Wyrównana,stojąca na przeciętnym poziomie premierowa odsłona zakończyła się bezbramkowym remisem,co w przypadku jasieniczan stało się ostatnio normą.

Rozstrzygnięcie nastąpiło tuż po przerwie po golu autorstwa Bartka Ślosarczyka,który wykorzystując dogranie Adriana Pindery zdobył swoją piątą bramkę w sezonie stając się najlepszym snajperem drużyny.

W końcówce meczu szczęście dwukrotnie dopisało Drzewiarzowi po strzałach z dystansu grającego trenera Odry Roberta Tkocza,który ładnymi uderzeniami ostemplował poprzeczkę bramki Pawła Góry.

Ze strony jasieniczan klarowne sytuacje bramkowe zmarnowali Bartek Ślosarczyk,chybiając po strzale w długi róg,Filip Gajda nieczysto trafiając głową po rzucie rożnym.Piłkę do siatki skierował za to główką Łukasz Radomski,lecz rozjemca zawodów dopatrzył się spalonego.

Drużyna trenera Pawła Łosia mając w dorobku 27 punktów zajmuje 6 pozycję,czekając jeszcze na ostateczne rozstrzygnięcia bowiem do rozegrania zostało kilka zaległych pojedynków.

Drzewiarz Jasienica - Odra Centrum Wodzisław 1:0(0:0)

1:0 Ślosarczyk 47' as.Pindera

Góra - D.Waliczek,Krzanowski (63'Radomski),Pindera,Gach (73'Gawor) - Profic,Paleta (46'Łoś),Obracaj (46'Gajda),J.Waliczek (83'Mika),Kocemba (89'Bujok) - Ślosarczyk

Żółte kartki : Krzanowski 34',Kocemba 82'

 

Drukuj E-mail

  • agencja
  • multi
  • auto
  • autocze
  • silniki