• Baner

Passa bez porażki trwa

Remisując bezbramkową z Unią,Drzewiarz przedłużył do pięciu serię meczów bez porażki.

Bez trzech podstawowych zawodników przyszło dziś zmierzyć się jasieniczanom z przodującą w tabeli Unią,na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią,gdzie na co dzień występuje b-klasowy Dąb Dębieńsko.Na murawie nie mogliśmy zobaczyć Łukasza Radomskiego,Darka Łosia i Filipa Gajdy,jednak zastępujący ich koledzy wywiązali się ze swego zadania poprawnie.

W 3' podopieczni trenera Pawła Łosia powinni objąć prowadzenie,gdy po wrzutce Kuby Waliczka groźnie główkował Bartek Ślosarczyk,jednak efektowna parada golkipera miejscowych zagrodziła futbolówce drogę do bramki.Kwadrans później z bliska wysoko nad bramką uderzył Szymon Królak.Gospodarze również nie próżnowali,a najbliżej powodzenia w pierwszej odsłonie byli na pięć minut przed pauzą,gdy po sytuacyjnym uderzeniu po ziemi rzekomo nasz golkiper wygarnął piłkę już zza linii bramkowej.

Po przerwie w dalszym ciagu sunęły ataki w obie strony,choć trzeba przyznać że to gospodarze byli bliżej zwycięskiego trafienia min.fatalnie kiksując do praktycznie pustej bramki.

Bądź co bądź przywożąc punkcik z terenu lidera,chcemy udanie zakończyć rundę jesienną podejmując za tydzień 12 w tabeli Odrę Centrum.

 Unia Książenice - Drzewiarz Jasienica 0:0

Góra - Bęben,D.Waliczek,Gach,Pindera - Profic,Krzanowski,Obracaj (72'Paleta),J.Waliczek (75'Kocemba)

Żółta kartka : Bęben 67'

 

Drukuj E-mail

  • autocze
  • multi
  • auto
  • agencja
  • silniki