• Baner

Dobra passa trwa

W meczu 14 kolejki Drzewiarz pokonał Iskrę Pszczyna 3:0.

Trzecie zwycięstwo z rzędu bez straconej bramki odnieśli podopieczni trenera Pawła Łosia,którzy będąc gościem na własnym boisku,pokonali czerwoną latarnię ligi Iskrę Pszczyna.Wynik otworzył Bartek Ślosarczyk,który tuż przed przerwą przeprowadził indywidualną akcję i z ostrego kąta pokonał Chmiela.Z kolei tuż po pauzie Filip Gajda podwyższył z bliska na 2:0,ten sam zawodnik na 7 minut przed końcem ustalił wynik potyczki na 3:0.

 Iskra Pszczyna - Drzewiarz Jasienica 0:3(0:1)

0:1 Ślosarczyk 45'

0:2 Gajda 47' as.Ślosarczyk

0:3 Gajda 83' as.Kocemba

Góra - Bęben,D.Waliczek,Radomski,Pindera - Krzanowski (74'Kocemba),Profic (80'Sapuła),Paleta (58'Mika),Łoś (86'Bujok),Gajda - Ślosarczyk

Żółta kartka : D.Waliczek 38'

 

Drukuj E-mail

  • auto
  • multi
  • autocze
  • agencja
  • silniki