• Baner

Z niedosytem

W zaległym meczu 12 kolejki Drzewiarz zremisował z Podbeskidziem II Bielsko-Biała 1:1.

                                  Skrót meczu w zakładce Drzewiarz TV.

 

 Mecz w pierwotnym terminie (tj.29 października) nie odbył się z powodu zalanego boiska w Czechowicach,doszedł dopiero do skutku dziś na popularnej "Górce".

Spotkanie z młodą drużyną Podbeskidzia mogli lepiej rozpocząć jasieniczanie,ale pojedynek oko w oko z bramkarzem zaprzepaścił Dariusz Łoś.Niewykorzystana setka zemściła się w następnej akcji,gdy w dograną ze skrzydła futbolówkę nie trafił Anton Fizek a zamykający Pindera trafił w okienko.Drzewiarz szybko doprowadził do wyrównania,bowiem już 3 minuty później dośrodkowaną z rzutu rożnego przez Dariusza Kołodzieja piłkę ładną główką Damian Zdolski umieścił w siatce.

W drugiej odsłonie oglądaliśmy ciekawe widowisko,w którym przewagę osiągnęli zawodnicy gości stwarzając sobie kilka dogodnych okazji na bramkę.Najlepszą mieli w 65',gdy po faulu w obrębie szesnastki na Dariuszu Łosiu arbiter Tomasz Wajda wskazał na wapno.Wykonujący ją Darek Kołodziej uderzył niedobrze,ułatwiając zadanie broniącemu w drugiej połowie Leszczyńskiemu.

Czyhający głównie na kontrę gospodarze również zagrażali naszej bramce,ale broniący z wyczuciem Paweł Góra za każdym razem wychodził obronną ręką tudzież ...nogami.Dobrą okazję w końcówce zmarnował Darek Łoś,który głową nie trafił do opuszczonej przez golkipera Podbeskidzia bramki.

PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - DRZEWIARZ JASIENICA 1:1(1:1)

1:0 Pindera 18'

1:1 Zdolski 21' as.Kołodziej

Góra - Fizek,Powała,Zdolski,Chojnacki - Sekuła,Szlosek,Haczek (78'Wentland),Łoś,Kołodziej - Kozielski

Rezerwa:Urbaczewski,Piela,Studencki,Waliczek,Krzanowski,Sawicki

Drukuj E-mail

  • auto
  • silniki
  • multi
  • agencja
  • autocze