• Baner

Z pełną pulą

Trzy punkty zainkasował Drzewiarz pokonując na wyjeździe Jedność Przyszowice 3:1.

Po dobrym meczu Drzewiarz pokonał przyszowickiego beniaminka,zasłużenie inaksując trzy oczka pozwalające umocnić się w górnej części tabeli.

Jasieniczanie szybko wyszli na prowadzenie,bowiem w 15' na strzał z dystansu zdecydował się Marek Profic,a futbolówka ugrzęzła tuż przy słupku Jana Parchańskiego.Dziesięć minut później piłka znów znalazła się w siatce gospodarzy po główce Szymona Królaka,ale rozjemca dopatrzył się spalonego.W 30' dośrodkował Szymon Gach,lecz mocna główka Marcina Bębna poszybowała tuż nad poprzeczką.W 33 minucie Jedność wyrównała za sprawą Ariela Mnochego,który dopadł do piłki na 15 metrze i przymierzył tuż przy słupku.

W drugiej połowie rosła przewaga jasieniczan,którzy lepiej wytrzymali trudy gry w tropikalnych warunkach zdobywając dwie bramki.Najpierw dokładnie z rzutu rożnego zacentrował Marek Profic,a Łukasz Radomski już wiedział jak zagranie kolegi wykorzystać.W 77' Adam Paleta kropnął potężnie,lecz bramkarz miejscowych z kłopotami wybił na róg.Rywali dobił na 5 minut przed końcem Bartek Ślosarczyk,który w swoim stylu pocelował po długim.

Jedność Przyszowice - Drzewiarz Jasienica 1:3(1:1)

0:1 Profic 15'

1:1 Mnochy 33'

1:2 Radomski 65' (głową) as.Profic

1:3 Ślosarczyk 85'

Góra - Radomski (93'D.Waliczek),Bęben,Gach,Pindera - Profic,Ślosarczyk,Łoś,Obracaj (64'Paleta),Gajda (87'Sapuła) - Królak (46'Krzanowski)

Rezerwa: Kenig,Tyrna,Mika