• Baner

Rozstrzygnięcie w premierowej odsłonie

W sparingu numer 9 Drzewiarz pokonał Pasjonat Dankowice 2:1.

 

 Pojedynek rozpoczął się dosyć niespodziewanie,bowiem to niżej notowany Pasjonat wyszedł w 10' na prowadzenie,wykorzystując błąd jasienickiej defensywy.Wyrównał w 20' Dariusz Kołodziej,którego mocne uderzenie zaskoczyło nieporadnie interweniującego bramkarza.Tuż przed przerwą z asysty Kołodzieja skorzystał Rafał Haczek,pokonując z bliska golkipera z Dankowic.

W drugiej połowie więcej z gry mieli czwartoligowcy,jednak nie grzeszyli w tym meczu skutecznością.Doskonałe okazje mieli Dariusz Łoś,Paweł Chojnacki czy Artur Sawicki ,lecz doskonale dysponowany bramkarz rywala nie pozwolił się zaskoczyć.

A już w przyszłą niedzielę nasza drużyna rozegra zaległy mecz 12 kolejki ,w którym przeciwnikiem będą rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała.

DRZEWIARZ JASIENICA - PASJONAT DANKOWICE 2:1(2:1)

0:1 ... 10'

1:1 Kołodziej 20'

2:1 Haczek 44' as.Kołodziej

Góra (70'Urbaczewski) - Fizek (55'Piela),Zdolski (55'Waliczek),Chojnacki,Powała (55'Studencki) - Sekuła (55'Wentland),Haczek (74'Waleczek),Szlosek (74'Krzanowski),Łoś (85'Kozielski),Kołodziej (78'Wróbel) - Kozielski (55'Sawicki)

Drukuj E-mail

  • auto
  • silniki
  • multi
  • agencja
  • autocze