• Baner

Podsumowanie okresu przygotowawczego

Po ponad pół roku bez meczu o stawkę w najbliższą sobotę wyczekiwany i upragniony przez wszystkich początek sezonu 2020/21.

Nim do tego dojdzie krótkie podsumowanie minionego okresu przygotowawczego.

 Początkiem czerwca drużyna Drzewiarza rozpoczęła na własnych obiektach przygotowania do nowej kampanii.W tym czasie jasieniczanie rozegrali sześć sparingów,w których odnieśli 4 zwycięstwa i ponieśli 2 porażki przy stosunku bramkowym 10:7.Snajperskim nosem wykazali się Szymon Królak 3 bramki,Filip Gajda 2,Dariusz Łoś 2,po jednej zdobyli Bartłomiej Ślosarczyk,Marcin Bęben i Adam Paleta,łącznie w sparingach zagrało 21 zawodników.

 Trenerskim okiem Pawła Łosia ostatnie kilka tygodni przygotowań :

Jestem zadowolony z warunków jakie stworzył nam klub,a także z postawy swoich zawodników w tym niełatwym czasie.Jako Drzewiarz koncentrujemy się na rozwoju naszych zawodników oraz wprowadzaniu młodego pokolenia.

Gry kontrolne były dla nas finałem poszczególnych tygodni poprzedzonych ciężką pracą.Wyniki oczywiście zawsze będą dla nas bardzo ważne,natomiast koncentrowaliśmy się również nad tym,żeby wszyscy nasi zawodnicy ustawicznie się rozwijali,otrzymując czas na boisku.Jesteśmy przekonani,że to zaprocentuje w przyszłości.Na pewno wyciągnęliśmy dużo wniosków z tego okresu.

Należy pamiętać,że bez ciężkiej pracy nie ma rozwoju,trzeba szanować każdego przeciwnika,wykorzystać maksymalnie czas treningowy oraz mieć w sobie  upór do kolejnych osiągnięć.Musimy twardo stąpać po ziemi i koncentrować się na każdym spotkaniu w nadchodzących rozgrywkach.

Wszyscy czekamy na pierwszy gwizdek meczu mistrzowskiego.Kończy się etap przygotowań,czas na ligę.

Drukuj E-mail

  • multi
  • auto
  • autocze
  • agencja
  • silniki