• Baner

Z optymizmem

W ostatnim sparingu przed ligą Drzewiarz pokonał KS Bestwinka 2:0.

 Pomyślnie wypadła próba generalna przed przyszłotygodniową inauguracją rozgrywek w IV lidze.

Pojedynek z Bestwinką przebiegał pod dyktando jasieniczan,którzy poza pierwszymi dwudziestoma minutami bezsprzecznie nadawali ton boiskowym poczynaniom.

Wynik meczu otworzył po półgodzinie gry Szymon Królak posyłając futbolówkę w długi róg po dobrym dograniu Darka Łosia.Ponadto kilka strzałow z obu stron lądowało z dala od bramki,stąd do przerwy minimalne prowadzenie gospodarzy.

Drugą połowę świetnie rozpoczał Drzewiarz podwyższając prowadzenie w 50 minucie.Z niskiego dośrodkowania z rzutu rożnego Marka Profica skorzystał Filip Gajda,który efektownym szczupakiem z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

Później jeszcze dogodnej okazji nie wykorzystał Jakub Waliczek,który będąc w obrębie szesnastki uderzył nad poprzeczką oraz Filip Gajda,którego strzał z rzutu wolnego golkiper rywali z trudem wyekspediował nad bramkę.Goście raz poważnie zagrozili bramce Macieja Keniga,lecz zawodnik rywali będąc w polu karnym pocelował mocno nad poprzeczką.

Tym samym jasieniczanie zakończyli okres sparingów,w których zanotowali 4 wygrane i 2 porażki, a za tydzień inauguracja sezonu w Radziechowach. 

 

Drzewiarz Jasienica - KS Bestwinka 2:0(1:0)

1:0 Królak 30' as.Łoś

2:0 Gajda 50' (głową) as.Profic

Góra (72'Kenig) - Bęben,Radomski (72'D.Waliczek),Gach (60'Tyrna),Pindera (72'Mika) - Profic (72'Krzanowski),Ślosarczyk (72'Kocemba),J.Waliczek (60'Obracaj),Łoś (72'Paleta),Gajda - Królak (72'Sapuła)

 

Drukuj E-mail

  • autocze
  • auto
  • multi
  • silniki
  • agencja