• Baner

Najmniejszy wymiar kary

W sparingu numer 5 Drzewiarz pokonał Orła Ryczów 2:1.

Dobrą formę utrzymują podopieczni trenera Pawła Łosia w kończącym się okresie przygotowawczym,wygrywając trzeci mecz z rzędu.

Od początku zarysowała się przewaga Drzewiarza,który postawił wysoki presing stwarzając sobie klarowne okazje bramkowe.W 3' uderzenie po długim słupku Marka Profica,golkiper Orła sparował na rzut rożny,podobnie jak w 5' strzał z rzutu wolnego Darka Łosia.Kilka minut później bomba Filipa Gajdy poszybowała nad poprzeczką.

Jeden z nielicznych wypadów gospodarzy pod nasze pole karne,zakończył się w 26 minucie dosyć niespodziewaną stratą bramki,która wprowadziła chwilowe zamieszanie w szeregach przyjezdnych.Udało się jednak szybko wrócić na właściwe tory i jeszcze przed przerwą wyrównać.W 44' z dogrania w okolice piątego metra Adriana Pindery skorzystał Filip Gajda ,który z najbliższej odległości wpakował głową futbolówkę do siatki.

W drugiej połowie jasieniczanie usilnie dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki,jednak długimi minutami nie potrafili sforsować skomasowanej obrony ryczowian.Swego dopięli dopiero na niecały kwadrans przed końcem,gdy z obrońcami zabawił się Szymon Królak,który wyłożył piłkę jak na tacy ,wprowadzonemu w 46 minucie Adamowi Palecie.Ten zachował się jak rasowy snajper i pięknym uderzeniem pod poprzeczkę zapewnił swojej drużynie wygraną.Wynik mógł jeszcze podwyższyć nasz junior Adrian Bujok,ale jego efektowne uderzenie głową w 85' wylądowało na słupku.

Za tydzień ostatni sparing przed ligą,a podejmiemy w nim drużynę z okręgówki KS Bestwinka.

Orzeł Ryczów - Drzewiarz Jasienica 1:2(1:1)

1:0 ... 26'

1:1 Gajda 44' (głową) as.Pindera

1:2 Paleta 77' as.Królak

Góra (79'Kenig) - Radomski,Bęben (72'D.Waliczek),Pindera,Gach (46'Tyrna) - Profic (72'Krzanowski),Ślosarczyk (72'Kocemba),J.Waliczek (46'Obracaj),Łoś (46'Paleta),Gajda (72'Sapuła) - Królak (79'Bujok)

Drukuj E-mail

  • auto
  • silniki
  • autocze
  • agencja
  • multi