• Baner

Z tarczą

Sparing z Tempem zakończył się wygraną jasieniczan 2:1.

Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli dziś podopieczni trenera Pawła Łosia,pokonując czołową drużynę skoczowskiej okręgówki Tempo Puńców.

Premierowa odsłona to zdecydowana przewaga wyżej notowanych jasieniczan,którzy co rusz niepokoili puńcowską defensywę.Wynik meczu otwarł rzutem karnym "na raty" Darek Łoś,po wapnie podyktowanym za faul na szarżującym w obrębie szesnastki zawodniku testowanym.Dwie minuty później było już 2:0,a to za sprawą Szymona Królaka,który dostał dobre podanie od Marcina Bębna i precyzyjnym strzałem z 15 metra tuż przy słupku zwieńczył dzieła. Swojego dnia nie miał też Filip Gajda,który trzykrotnie groźnie uderzał,ale za każdym razem na posterunku był świetnie usposobiony golkiper Tempa.

Groźnych sytuacji w tej połowie pod naszą bramką nie zanotowaliśmy,co świadczy o bardzo solidnej grze w defensywie całej drużyny.

Tym bardziej,ciężko wytłumaczyć pierwszy kwadrans drugich 45 minut.Drzewiarz mówiąc kolokwialnie nie wyszedł z szatni,czego dowodem stracona bramka w 55',po złym wyprowadzeniu piłki przez naszego stopera.Pięć minut później powinno być już 2:2,lecz anemicznie bitego karnego bez problemu złapał Paweł Góra.

Jako,że do końca potyczki obie strony demonstrowały mocno rozregulowane celowniki mecz zakończyl się wygraną gości,których przed inauguracją ligi czekają jeszcze dwa sparingi.

Tempo Puńców - Drzewiarz Jasienica 1:2(0:2)

 0:1 Łoś 26' (karny)

0:2 Królak 30' as.Bęben

1:2 Pastuszak 55'

Góra - Radomski (46'D.Waliczek), Bęben,Gach (46'Tyrna) ,Obracaj - Profic (63'Krzanowski),Ślosarczyk (63'Sapuła),testowany I (63'testowany II) ,Łoś,Gajda (63'testowany III) - Królak (80'Bujok)

 

Drukuj E-mail

  • multi
  • autocze
  • silniki
  • agencja
  • auto