• Baner

Nastroje poprawione

W trzecim sparingu Drzewiarz odnotował premierowe zwycięstwo,wykazując wyższość nad Gwarkiem Ornontowice 1:0.

 W pierwszej połowie mecz miał bardzo wyrównany charakter,a sytuacji bramkowych z obu stron nie było zbyt wiele.

Najlepsze okazje ze strony jasieniczan mieli Filip Gajda,którego uderzenie głową z okolic 12 metra przeszło tuż obok słupka oraz Szymon Królak,który przegrał bezpośredni pojedynek z golkiperem Gwarka,ratującego swój zespół ptrzed utratą bramki dalekim wybiegiem na przedpole. Rywale również dwukrotnie zagrozili bramce Pawła Góry,lecz ten dwukrotnie wykazał się pewnymi interwencjami,najpierw po lekkim uderzeniu z obrębu pola karnego,a później po silnym strzale głową.

Druga odsłona to tradycyjnie okres wielu zmian w obu ekipach,z których lepiej wyszli jasieniczanie zdobywajac po godzinie gry zasłużonego gola.Po rzucie rożnym powstało spore zamieszanie,w którym najprzytomniej odnalazł się rosły,środkowy obrońca Drzewiarza i z najbliższej odległości wpakował głową piłkę do siatki,zdobywając bramkę na wagę zwycięstwa.

Warto dodać,że kolejnym dwóm juniorom dał okazję zaprezentować się trener Paweł Łoś.W drugiej połowie na boisku pojawili się najpierw Daniel Brudny,który po dłuższej nieobecności znów dostał szansę gry oraz całkowity debiutant wśród seniorów Adrian Bujok.

Drzewiarz Jasienica - Gwarek Ornontowice 1:0(0:0)

1:0 Bęben 60' (głową) as. Gajda 

Góra (61'Kenig) - Bęben,Radomski (46'D.Waliczek),Gach (46'Tyrna),Pindera (74'Mika) - Profic (61'Krzanowski),Ślosarczyk (46'Sapuła,85'Bujok),testowany I (46'Obracaj),Łoś (61'testowany II),Gajda (61'testowany III) - Królak (74'Brudny)

 

Drukuj E-mail

  • auto
  • agencja
  • silniki
  • multi
  • autocze