• Baner

Cierpliwość i konsekwencja

W przedostatnim sparingu Drzewiarz pokonał Przemszę Siewierz 2:0.

 Drugie zwycięstwo,tym razem nie tracąc bramki,odnieśli piłkarze Drzewiarza przygotowujący się rundy rewanżowej bieżącego sezonu.

Pojedynek z Przemszą miał bardzo wyrównany przebieg,sytuacji z obu stron było w premierowej odsłonie jak na lekarstwo.Najlepszą w tej części zmarnował w 24'  Szymon Królak,który będąc oko w oko z golkiperem rywali przegrał bezpośredni pojedynek.Jako,że przyjezdni nie potrafili poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Pawła Górę,z ulgą wszyscy przyjęli gwizdek arbitra Marcina Jakowenki oznaczający piętnastominutowy odpoczynek od szalejącego wiatru,w gościnnych progach budynku klubowego ustrońskiej Kuźni.

Po przerwie nadal trwał równy bój,aż do 65 minuty w której to jasieniczanie wyszli na prowadzenie.Urywając się obrońcom z bocznego sektora dogrywał Szymon Królak,a finalizującemu akcję Darkowi Łosiowi nie sprawiło kłopotu wpakowanie futbolówki pod poprzeczkę.Wynik meczu ustalił cztery minuty później Filip Gajda,który strzałem zza pola karnego po ziemi nie dał szans bramkarzowi z Siewierza.Dokonujący wielu zmian,w ostatnich 30 minutach,trener Paweł Łoś nie zawiódł się,bowiem młodzież która pojawiła się na płycie uniosła odpowiedzialność i wsparta kilkoma rutyniarzami spokojnie dowiozła wynik do końca.

Trener Paweł Łoś : Zespół pokazał dzisiaj dużą cierpliwość w kreowaniu ataku oraz konsekwencję w obronie. Pomimo trudnych warunków pogodowych drużyna zrealizowała założony plan meczowy. W kontekście przyszłości cieszy konsekwencja w dzisiejszym spotkaniu z poukładanym przeciwnikiem. 

W każdej z gier kontrolnych szanse otrzymali nasi młodzi zawodnicy.Jestem przekonany, że czas spędzony na boisku zaprocentuje w przyszłości. 

Na dzień dzisiejszy koncentrujemy się na celach jakie mamy do zrealizowania na dwa tygodnie przed inauguracją. 

Drzewiarz Jasienica - Przemsza Siewierz 2:0(0:0)

1:0 Łoś 65' as.Królak

2:0 Gajda 69'

Góra (73'Kenig) - Bęben,Ślosarczyk (63'Waliczek),Pindera (73'testowany I),Radomski (73'testowany II) - Sekuła (63'Tyrna),Profic,Chojnacki,Łoś (76'Blask),Gajda (76'Brudny) - Królak (73'Mielnikiewicz)

 

Drukuj E-mail

  • multi
  • agencja
  • auto
  • autocze
  • silniki