• Baner

Kolejny remis

W 6 sparingu Drzewiarz zremisował z Unią Dąbrowa Górnicza 1:1.

  Upodobali sobie remisy podopieczni Pawła  Łosia,bowiem dzisiejszy był już czwartym w okresie przygotowawczym ,na sześć rozegranych.

Wynik otworzył Marek Profic,który ładnie przymierzył z rzutu wolnego w 9 minucie.W 25' kapitalną obroną popisał się nasz golkiper Paweł Góra,który intuicyjnie odbił sytuacyjne uderzenie gospodarzy.Po chwili poszła błyskawiczna kontra,lecz finalizującego akcję Filipa Gajdę ofiarną interwencją powstrzymał golkiper Unii.W 33' przed pustą bramką znalazł się Darek Łoś ,lecz w mocno kontrowersyjnych okolicznościach został powstrzymany,czego nie dostrzegł rozjemca.

 Po przerwie obraz gry niewiele uległ zmianie,toczyła się twarda i wyrównana gra.Jednak konkretniejsi byli gospodarze,którzy najpierw w 62' pocelowali w poprzeczkę,by sześć minut później wyrównać po główce Misztala wrzucającemu futbolówkę za kołnierz naszemu bramkarzowi.

Trener Paweł Łoś:Jestem zadowolony z realizacji założeń w dzisiejszym sparingu oraz z postawy swoich zawodników.Oczywiście nadal mamy nad czym pracować,natomiast zasady działania,które założyliśmy przed spotkaniem były skutecznie realizowane i to najważniejsze.W pierwszej połowie wynik mógł być dla nas korzystniejszy min.nie podyktowany rzut karny oraz kilka dogodnych sytuacji.

Dużymi krokami zbliż się dla nas czas najważniejszy,a mianowicie liga i na tym się koncentrujemy.Cieszę się z dużej liczby minut w grach kontrolnych młodych zawodników,którzy zbierają duże doświadczenie.Zespołowość,odpowiedzialność i niezawodność będzie jednym z głównych czynników decydujących o grze.

Unia Dąbrowa Górnicza - Drzewiarz Jasienica 1:1(0:1)

0:1 Profic 9' (wolny)

1:1 Misztal 68'

Góra - Waliczek,Bęben,Pindera,testowany - Profic,Sekuła,Chojnacki,Łoś,Gajda - Królak oraz Kenig,Ślosarczyk,Obracaj,Sapuła,Mielnikiewicz i testowany

Drukuj E-mail

  • auto
  • autocze
  • agencja
  • multi
  • silniki