• Baner

Tylko remis

W drugim sparingu Drzewiarz zremisował z Beskidem Andrychów 1:1.

 Drugi sparing i drugi remis w stosunku 1:1,choć tym razem to Drzewiarz pierwszy wyszedł na prowadzenie i z przebiegu meczu powinien odnieść bezdyskusyjne zwycięstwo.

W pierwszej odsłonie inicjatywa należała do jasieniczan,którzy prowadząc grę kilkukrotnie doprowadzili do sporego "kotła" pod bramką Beskidu.Najklarowniejsze sytuacje mieli Darek Łoś,który w 11' oddając centrostrzał pocelował w poprzeczkę oraz Paweł Chojnacki,po szybkiej akcji oddał mocny strzał trafiając w zewnętrzną część słupka.

W drugiej odsłonie poziom gry wyraźnie spadł,a co najważniejsze działo się w samej końcówce.

Bramkową akcję zapoczątkował Kuba Szlosek,szarpnął do środka odgrywając do Kacpra Mielnikiewicza,który wycofał do stojącego na 20 metrze Bartka Ślosarczyka,który kapitalnym strzałem w okienko otworzył wynik.Chwilę później mecz mógł zabić Paweł Chojnacki,ale przegrał pojedynek oko w oko z golkiperem rywala.

To zemściło się w ostatniej akcji meczu.Złe wyprowadzenie piłki z własnego pola karnego zostało wykorzystane przez Maciejczyka,który oddał efektowny strzał zza pola karnego a futbolówka wylądowała w okienku bramki Maćka Keniga.Pięć sekund później sędzia zakończył mecz.

Trener Paweł Łoś : Dzisiejszy sparing z Andrychowem pokazuje kolejne elementy nad którymi będziemy pracować. Cieszy ilość sytuacji, sposób kreowania okazji bramkowych, zaangażowanie, co jest niewątpliwie plusem. 

Odnosząc się do sytuacji strzeleckich z dzisiejszego spotkania zdecydowanie potrzebujemy więcej opanowania pod bramką przeciwnika oraz prostych a zarazem skutecznych wyborów. Uważam, że można ten element wypracować. Niefortunna strata bramki w ostatnich sekundach daje jeden wniosek na przyszłość, że zawsze należy grać do ostatniej minuty. 

Na ten moment zamierzamy się koncentrować na kontynuowaniu ciężkiej pracy na treningach i rozwijaniu wszystkich najważniejszych dla nas aspektów min.fizycznych,techniczno-taktycznych i mentalnych. 

Drzewiarz Jasienica - Beskid Andrychów 1:1(0:0)

1:0 Ślosarczyk 87' as.Mielnikiewicz

1:1 Maciejczyk 90'

Góra (Kenig) - Radomski,Bęben,Testowany zawodnik,Pindera - Profic,Sekuła,Łoś,Chojnacki,Gajda - Królak oraz Tyrna,Ślosarczyk,Waliczek,Mika,Szlosek,Obracaj,Mielnikiewicz,Sapuła

Drukuj E-mail

  • agencja
  • autocze
  • auto
  • silniki
  • multi