Zabrakło skuteczności

W premierowym sparingu Drzewiarz zremisował z Tempem Białka 1:1.

 W pierwszej połowie trener Paweł Łoś desygnował do gry zawodników,którzy w rundzie jesiennej stanowili o obliczu drużyny,prócz pozycji  bramkarza gdzie wskutek absencji Pawła Góry wystąpił 16-latek Maciej Kenig.

Od początku inicjatywa należała do jasieniczan,którzy co rusz stwarzali groźne sytuacje bramkowe.W 12' w zamieszaniu podbramkowym z najbliższej odległości uderzeniem głową Darek Łoś nie dał rady pokonać golkipera Tempa,który jak się później okazało był bohaterem pierwszych 45 minut.W 14' faulowany w obrębie szesnastki został Filip Gajda,a arbiter bez wahania wskazał na wapno.Z jedenastki przymierzył Dariusz Łoś,ale bramkarz rywali z wyczuciem nogami wybronił ten strzał.W 23' sam na sam wyszedł Paweł Chojnacki ale uderzając po długim słupku nie trafił do prostokąta.

Niespodziewanie w 36' przeciwnik wyszedł na prowadzenie,gdy po rzucie rożnym i biernej postawie defensywy i bramkarza futbolówka wpadła do siatki.Riposta Drzewiarza była natychmiastowa,bowiem już po minucie Szymon Królak wykorzystał dogranie Pawła Chojnackiego,pakując piłkę do pustaka.Jeszcze tuż przed przerwą w dobrej sytuacji niecelnie przymierzył Kamil Sekuła i obie drużyny udały się na odpoczynek.

Na drugą odsłonę trener Paweł Łoś desygnował do gry wszystkich rezerwowych,przez co gra trochę siadła i częściej do głosu zaczęli dochodzić rywale.Mając jednak mocno rozregulowane celowniki nie potrafili zaskoczyć Maćka Keniga,natomiast jasieniczanie z rzadka dochodzili do pozycji strzeleckich (jedynie Piotr Mika i Robert Obracaj oddali strzały zmuszające golkipera Tempa do wysiłku),wobec czego potyczka zakończyła się polubownym remisem.

Tempo Białka - Drzewiarz Jasienica 1:1(1:1)

1: 0 Bryła 36'

1:1 Królak 37' as.Chojnacki

I połowa : Kenig - Radomski,Bęben,Pindera,Gawor (7'Tyrna) - Profic,Sekuła,Łoś,Chojnacki,Gajda - Królak

II połowa : Kenig - Radomski,Waliczek,Pindera,Tyrna - Profic,Szlosek,Mika,Obracaj,Sapuła - Mielnikiewicz

 

 

Drukuj