• Baner

Pierwsza drużyna rozpoczęła treningi

Piłkarze Drzewiarza zainaugurowali w poniedziałek przygotowania do rundy wiosennej.

 Po świąteczno-noworocznej przerwie drużyna spotkała się na własnych obiektach,na których będzie odbywała cały okres przygotowawczy.

Trener Paweł Łoś relacjonuje początek przygotowań:

Zajęcia rozpoczęliśmy 13 stycznia treningiem techniczno-taktycznym.Kadra pierwszego zespołu na ten moment pozostaje bez zmian.

W drugim dniu przygotowań zespół przeszedł szereg testów,rozpoczynając od badania i analizy składu masy ciała min.waga,tkanka tłuszczowa czy całkowita zawartość wody w organiźmie.Następnie zawodnicy uczestniczyli w pomiarze czasu reakcji mózgu oraz teście szybkości na odcinkach 5/10/30 metrów.Badania zakończyły się testem wytrzymałości szybkościowej - Rast test.

W pierwszym tygodniu koncentrujemy się na sprawdzeniu istotnych dla nas parametrów ,a także adaptacji.Jest to również czas na wprowadzanie istotnych elementów taktycznych,więc działamy mocno kompleksowo.

Tydzień miał zakończyć się sobotnią grą kontrolną z BKS Stal ,jednak z przyczyn niezależnych nasz przeciwnik odwołał sparing.W związku z tym jesteśmy na etapie poszukiwania sparing partnera,lecz nie wykluczamy zorganizowania gry wewnętrznej,którą będziemy mieli możliwość nagrania,przeanalizowania, a przez co lepszego poznania całej kadry wraz z najzdolniejszymi juniorami.

 

 

Drukuj E-mail

  • multi
  • auto
  • autocze
  • silniki
  • agencja