• Baner

Mamy nowego trenera

Znamy nazwisko nowego trenera seniorów,został nim Paweł Łoś.

 Historia zatoczyła koło ponieważ to właśnie w Drzewiarzu nasz nowy trener postanowił zakończyć swoją przygodę z piłką jako zawodnik i poświęcić się w 100% " trenerce".Sam szkoleniowiec koncentruje się na pracy z seniorami,dlatego odbył też kilka interesujących staży m.in. w niemieckim Bayerze Leverkusen,hiszpańskim Athleticu Bilbao,austriackim Red Bull Salzburg czy Rakowie Częstochowa.Jak często możemy usłyszeć bez wątpienia jest to jeden z najzdolniejszych trenerów młodego pokolenia w naszym regionie,który na tej płaszczyźnie wciąż się rozwija.

Jego dotychczasowa kariera trenerska sprowadza się do Podbeskidzia ,gdzie najpierw prowadził zespół juniorów młodszych,a następnie w sezonie 2016/17 został trenerem juniorów starszych,z którym zdobył historyczne dla tego klubu mistrzostwo I Ligi Wojewódzkiej i awansował do Centralnej Ligi Juniorów.Ostatnim miejscem pracy trenera był Pionier Pisarzowice,w którym spędził rok bardzo dobrej współpracy ,plasując się w pierwszym sezonie na 2 miejscu oraz kończąc obecną rundę na pozycji lidera bielskiej A-klasy.

Nowemu trenerowi naszej drużyny życzymy powodzenia w realizacji założonych celów oraz dalszego rozwoju.

 

Drukuj E-mail

  • multi
  • autocze
  • agencja
  • auto
  • silniki