• Baner

Plan zimowych sparingów

Po całkiem udanej jesieni zakończonej zajęciem 5 lokaty podopieczni trenera Zadylaka otrzymali 2 tygodnie wolnego.W pierwszych dniach grudnia powrócili do zajęć ,które potrwają do połowy miesiąca,a właściwe przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczną 13 stycznia.

 Inauguracyjny mecz sparingowy zostanie rozegrany po pierwszym tygodniu treningów z grającym w okręgówce BKS Stal.W sumie ośmiokrotnie wybiegną jasieniczanie tej zimy na boiska,mierząc się -poza BKS- z drużynami reprezentującymi IV ligę ze śląska i małopolski.

18.01 BKS Stal - Drzewiarz Jasienica / Bielsko - "Górka" ODWOŁANY

25.01 Drzewiarz Jasienica - Beskid Andrychów / Ustroń 

01.02 Podbeskidzie II - Drzewiarz Jasienica / Bielsko - "Górka"

08.02 MKS Trzebinia - Drzewiarz Jasienica / Chełmek

15.02 Gwarek Ornontowice - Drzewiarz Jasienica / Knurów

22.02 Unia Dąbrowa Górnicza - Drzewiarz Jasienica / Dąbrowa G.

29.02 Drzewiarz Jasienica - Przemsza Siewierz / Ustroń

06.03 Sarmacja Będzin - Drzewiarz Jasienica / Będzin

 

 

 

Drukuj E-mail

  • auto
  • agencja
  • silniki
  • multi
  • autocze