• Baner

Dobre humory na zimę

W ostatnim meczu rundy jesiennej Drzewiarz pokonał na wyjeździe MRKS Czechowice 3:2.

Pojedynek z MRKS pokazał,że wyniki uzyskiwane przez nasz zespół w zakończonej właśnie rundzie są prawdziwą sinusoidą.

Wynik w 15 minucie mógł otworzyć Darek Łoś,ale jego uderzenie z rzutu karnego - po wcześniejszej ręce obrońcy MRKS-u w szesnastce - obronił bez trudu Mioduszewski.Jasieniczanie nie odpuścili jednak i po kolejnym kwadransie dopięli swego.Dośrodkowanie z rzutu wolnego Łukasza Radomskiego musnął głową Tomasz Krężelok rehabilitując się niejako za niewykorzystane z meczu z Bełkiem.Dziewięć minut później nasz najlepszy snajper Szymon Królak błysnął ładną akcją i wyłożeniem piłki na tacy Tomkowi Krężelokowi,który dopełnił formalności.

Zapowiadała się spokojna przerwa i druga odsłona zarazem,a tymczasem... W 42' Szędzielarz skorzystał z dogrania otwierającego drogę do siatki,by dosłownie kilkanaście sekund później posłać kilkudzisięciometrowego loba w poprzeczkę i wobec mocno wysuniętego Pawła Góry oraz refleksu Wójcika zrobiło się 2:2.

Druga odsłona jednak potwierdziła fakt,że jasieniczanie swoją dobrą grą zasłużyli na pełną pulę udowadniając to na boisku.W 64' precyzyjnie bity rzut rożny przez Marka Profica wylądował na głowie Kamila Sekuły,który swoją bardzo dobrą grę w tej rundzie zwieńczył bramką zapewniającą Drzewiarzowi trzy punkty.Jednak wynik mógł być inny,gdyż minutę później faul w polu karnym Gawora skutkował jedenastką dla gospodarzy.Skuteczną interwencją popisał się znów Paweł Góra,broniąc drugiego karnego z rzędu.

Trener Jarosław Zadylak : Cieszą 3 punkty,byliśmy drużyną lepszą,przy dobrych wyborach wynik mógł być wyższy.Gratulacje dla chłopaków za całą rundę za zdobycz punktową i miejsce w tabeli.

MRKS Czechowice - Drzewiarz Jasienica 2:3(2:2)

0:1 Krężelok 30' (głową) as. Radomski 

0:2 Krężelok 39' as.Królak

1:2 Szędzielarz 42'

2:2 Wójcik 43'

2:3 Sekuła 64' (głową) as. Profic 

Góra - Radomski, Bęben, Pindera, Gawor - Profic (90'Szlosek), Sekuła (69'Ślosarczyk), Łoś (85'Gajda), Chojnacki, Krężelok - Królak 

Żółte kartki : Łoś 15',Sekuła56',Gawor 57'

 

Drukuj E-mail

  • multi
  • agencja
  • autocze
  • silniki
  • auto