• Baner

Bezsilni

W meczu 12 kolejki Drzewiarz uległ Odrze Centrum 0:2.

Stało się.Po 17 meczach bez porażki u siebie twierdza Jasienica padła.A stało się to w najmniej spodziewanym momencie? Chyba nie do końca.

 Zeszłotygodniowe zwycięstwo z Książenicami okupiliśmy czwartą żółtą kartką Szymona Królaka,dziś oglądającego spotkanie z boku w towarzystwie płci pięknej,co niestety odbiło się mocno na wyniku dzisiejszej potyczki.

Wcześniejsze niespodziewane trzypunktowe zdobycze drużyny z Wodzisławia z Czańcem i Goczałkowicami okazały się zupełnie nieprzypadkowe,bowiem dziś rywale potwierdzili,że w piłkę grać potrafią.Mizerna gra jasieniczan,naprzeciw młodej,wybieganej i zaawansowanej technicznie ekipie gości spowodowała kiepski efekt końcowy w postaci zera bramek i zera punktów.

W 28' rzut wolny bity przez grającego trenera rywali Roberta Tkocza i muśnięcie Skrenika,futbolówka wpada po długim rogu.

Druga bramka to mocno niecelne uderzenie gości,jednak nasz golkiper interweniuje odbijając piłkę,a dobitka Danieluka okazuje się formalnością.

Z kolei nasza gra w ofensywie dziś leżała i kwiczała,gdyż jedyne groźne sytuacyjne uderzenie Kuby Szloska zatrzymane przez bramkarza Odry to zdecydowanie za mało.

Drzewiarz Jasienica - Odra Centrum 0:2(0:1)

0:1 Skrenik 28'

0:2 Danieluk 73'

Góra - Radomski,Bęben,Pindera (87'Waliczek),Gawor (36'Tyrna) - Sekuła,Profic,Chojnacki (87'Obracaj),Łoś,Szlosek (76'Ścibor) - Krężelok (87'Mielnikiewicz)

 

 

Drukuj E-mail

  • multi
  • auto
  • silniki
  • agencja
  • autocze